Dolar : Alış : 7.5939 / Satış : 7.6075
Euro : Alış : 9.0208 / Satış : 9.0371
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa16°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1500 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

2023 hedeflerinde Bursa desteği

11 Nisan 2018 - 78 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi » 2023 hedeflerinde Bursa desteği
2023 hedeflerinde Bursa desteği

AK Parti Bursa milletvekilleri Zekeriya Birkan ve İsmail Aydın sanayici ve iş adamlarını ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.

AK Parti Bursa Milletvekilleri Zekeriya Birkan ve İsmail Aydın yaptıkları ziyaret programı ile sanayici ve iş adamlarının sorunlarını dinlediler ve çözüm konusunda istişarelerde bulundular. Ziyaretlerine ilk olarak Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) ile başlayan Birkan ve Aydın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fikri Ünal ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldiler. NOSAB’ın Bursa’nın ve Türkiye’nin gözbebeklerinden biri olduğunu söyleyen Zekeriya Birkan, “Ülkemizin büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmak için üretmemiz gerekiyor. Şehrimizde sanayi çarkı hızlı dönüyor. Bursamız, ülkemizin en çok üreten şehirlerinin başında yer alıyor ve NOSAB da şehrimizde üretimin en önemli merkezlerinden biri konumunda bulunuyor. İnşallah bu üretim her geçen gün artacak ve ülkemizin büyüme hızı tüm dünyaya parmak ısırtmaya devam edecek.” dedi.

AK Parti Bursa milletvekilleri Birkan ve Aydın NOSAB’ın ardından Beyçelik Gestamp Yönetim Kurulu Başkanı Faik Çelik ve BZ Jakarlı Dokuma Yönetim Kurulu Başkanı Cem Öztürk’ü ziyaret ederek Bursa ekonomisi hakkında görüştüler ve sorunların çözümü konusunda istişarelerde bulundular.

Ziyaretlerine Beşevler Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Koçoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle devam eden Zekeriya Birkan ve İsmail Aydın üretimin ve büyümenin sürmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirttiler. Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Koçoğlu ise ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, “Bizler Küçük Sanayi Sitesi olarak büyümeye devam ediyoruz. Sanayi sitemiz şu anda yüzde yüz doluluğa ulaşmış durumda bulunuyor. Buradan Büyükşehir Belediyemize ve Buski’ye teşekkürlerimi sunuyorum. Her zaman iletişim halindeyiz sorunlarımızın çözümü konusunda sıkıntı yaşamıyoruz. Burada siz sayın vekillerimize de çok teşekkür ediyorum. Sizlerin desteklerinizi de hep arkamızda hissediyoruz.” diye konuştu.

Birkan ve Aydın’ın programlarının son durakları ise Işıksoy Tekstil oldu. Milletvekilleri olarak hizmetin her kademesinde, yerinde incelemeler yaparak sorunlara anında çözümler üretmeye çalıştıklarını ifade eden İsmail Aydın, “Ülkemizin sanayi ve üretim lokomotiflerinden olan bir ilimiz var. Şunu ifade etmek istiyorum ki bu çalışkanlığa desteğimiz her daim devam edecek ve ülkemizin 2023 hedeflerinde Bursa her türlü ekonomik göstergesiyle en ön sıralarda olacaktır.” şeklinde konuştu. Birkan ve Aydın her zaman KOBİ, sanayici ve iş adamlarının yanında olduklarını belirterek programlarını sonlandırdılar.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Metalde tam uzlaşma sağlandı, çalışma barışı korundu

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası’nın (MESS) çözüm odaklı yaklaşımıyla, metal sektöründeki toplu sözleşme süreci çalışma barışı korunarak tamamlandı. Türk Metal ve...

Kapat