Dolar : Alış : 5.7096 / Satış : 5.7199
Euro : Alış : 6.3359 / Satış : 6.3473
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa30°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 688 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

4 Müdürlüğe Red

08 Mayıs 2019 - 1 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » 4 Müdürlüğe Red
4 Müdürlüğe Red

Orhangazi Belediyesi’nin Mayıs ayı Belediye Meclis toplantısının ikinci oturumu yapıldı.

Bekir Aydın başkanlığında toplanan Belediye Meclisi perşembe günü yapılan ilk oturumda plan ve bütçe komisyonuna havale edilen 2018 yılı kesin hesabını görüştü. Kesin hesaplar Özel Kalem, Sosyal İşler, Destek Hizmetleri ve Park ve Bahçeler Müdürlükleri haricinde tüm müdürlükler oy çokluğu ile kabul edildi.

Orhangazi Belediyesi’nin Mayıs Ayı meclis toplantısının ikinci oturumu yapıldı. Belediye Meclis toplantı salonunda Bekir Aydın başkanlığında yapılan toplantıda perşembe günü yapılan Mayıs Ayı Meclis toplantısının ilk oturumunda komisyonlara havale edilen maddeler görüşülerek karara bağlandı.

Kesin Hesaplar Oylandı

Mayıs Ayı Meclis toplantısında Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen 2018 Yılı Kesin Hesapları komisyon raporu ikinci oturuma getirildi. 2018 yılı kesin hesapları toplam 19 müdürlük ayrı ayrı hem gelir hem de gider bütçeleri ile oylandı. Yapılan oylama sonrasında Özel Kalem, Sosyal İşler, Destek Hizmetleri ve Park ve Bahçeler Müdürlükleri haricinde tüm müdürlükler oy çokluğu ile kabul edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Çağlayan Gençlik Buluşmasına katıldı

Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu tarafından Bursa Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Gençlik Buluşmasına Bursa Protokolü ve Orhangazi Belediye Başkanı Neşet...

Kapat