...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1839 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ak Parti gövde gösterisi yaptı

29 Mart 2014
Ana Sayfa » Foto Galeri » Ak Parti gövde gösterisi yaptı
Ak Parti gövde gösterisi yaptı

Ak Parti Orhangazi İlçe teşkilatı yarın yapılacak olan Yerel seçimin en önemli şovunu yaptı. Büyük mitingini dün Cumhuriyet Alanı’nda yapan AK Parti 6 bin kişilik büyük ve coşkulu bir kalabalık ile gövde gösterisi yaptı. Miting sonundaki yürüyüş ile de “geliyorum” mesajı verdi. Mitingde konuşan Ak Parti Belediye başkan adayı Neşet Çağlayan ise tüm Orhangazi’yi kucaklayan bir konuşma yaptı. Çağlayan tüm Orhangazi’yi kucaklayarak hizmet vereceklerini ifade etti.

 Ak Parti yarın yapılacak olan yerel seçimler için büyük mitingini dün yaptı. Gün boyu yağan yağmura rağmen meydanı dolduran binlerce insanla birlikte tam bir gövde gösterisi yapan Ak parti yaklaşık 6 bin kişi ile meydan mitingi yaptı.

 Her kesimden insan vardı

Gün boyu yağan yağmurun ardından miting saatine doğru havanın güneş açması ile birlikte Ak Partililer seçim bürosu önünde yavaş yavaş toplanmaya başladılar. Binlerce insan seçim bürosunun önünden miting saatinin gelmesi ile birlikte Cumhuriyet Alanını doldurmaya başladılar. Saat 16:00’da mitingin başlaması ile birlikte alanda büyük bir coşku hakimdi. Ak Parti’nin mitinginde ise her kesimden binlerce insan ellerinde bayraklar ve sloganlarla belediye başkan adayı Neşet Çağlayan’a destek oldular.

 Konuşmalar sloganlarla kesildi

Ak Parti’nin mitingi alana çekilen bir Tır kamyonun kasasında yapıldı. Belediye meclis üyelerinin de hazır bulunduğu platformda ilk konuşmayı ise Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya yaptı.

 Kirli siyaset vurgusu

Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, yaptığı konuşmada ise kirli siyasete tepki gösterdi. Mustafa Kaya günlerdir Orhangazi’de, hizmet yapmadıkları için, söyleyecek sözleri olmadığı için çaresiz hiçbir şey yapamayan yerel iktidarın kasetlerle montajlarla, yalan yanlış iftiraların yer aldığı gazetelerden medet ummaya çalıştılar. Ama Orhangazi’nin güzel insanları buna asla ve asla müsaade etmeyecek AK Parti’yi Pazar günü iktidara getirecek dedi.

 Yer yerinden oynadı

Ak Parti’nin mitinginde Mustafa Kaya’nın konuşmasının ardından kürsüye Neşet Çağlayan geldi. Çağlayan’ın ismi anons edildiğinde ise yer yerinden oynadı. Sloganlar, tezahüratlar ve alkışlar arasında kürsüye gelen Ak Parti Belediye başkan adayı Neşet Çağlayan son günlerin en sevilen seçim müziği dombranın sözleri ile başladığı miting konuşmasında tüm kesimleri kucaklayan bir konuşmaya vurgu yaptı.

 Hizmet Ak Parti’nin işi

Konuşması sık sık sloganlarla kesilen Ak Parti belediye başkan adayı Neşet Çağlayan, hizmetin Ak Parti’nin işi olduğunu belirterek, 12 yıldır olduğu gibi hem Türkiye’de hem de Orhangazi’de hizmet dedin mi akla Ak Parti gelir. Şimdi yerel yönetimin de ak günlere kavuşacağı güne az kaldı. Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde Orhangazi artık Ak Partili belediyecilik ile yönetilmeye başlayacak, Orhangazi hizmete boğulacak dedi.

 5 yıl insanlarla dalga geçtiler

Ak Parti Belediye başkan adayı Neşet Çağlayan, samimiyet kisvesi altında mevcut belediye başkanı ve ekibinin Orhangazi halkı ile 5 yıldır dalga geçtiğini belirterek, Orhangazi halkı işini bilir. Bu gayrı ciddi duruma. Bu lakayitliğe ve iş bilmezliğe en güzel cevabı Pazar günü sandıkta verecektir dedi.

 Son konuşmacı İsmail Aydın

Programda son olarak kürsüye gelen Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın ise Ak Parti iktidarı döneminin diğer iktidar dönemleri ile asla karşılaştırılmasının bile mümkün olmadığını belirterek, hep söyledik. Cumhuriyet döneminde yapılan hizmetler kadar 11 yılda Ak Parti iktidarında hizmet üretildiğini ifade etti. Miting Ak Parti belediye başkanı Neşet Çağlayan ve Milletvekili İsmail Aydın’ın miting alanını dolduranlara karanfiller ve yeşil beyaz atkı dağıtımı ile tamamlandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Altepe ve Çağlayan’la gövde gösterisi yaptı

AK Parti, Hürriyet Mahallesindeki seçim bürosunun açılışını yaptı. Büyükşehir Belediye başkanı Recep Altepe’nin de katıldığı seçim bürosu açılışında Hürriyet Mahallesi...

Kapat