...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1761 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

‘’BİLGİ EVİ’’ İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

28 Eylül 2017
Ana Sayfa » Genel » ‘’BİLGİ EVİ’’ İÇİN KAYITLAR BAŞLADI
‘’BİLGİ EVİ’’ İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

Gemlik Belediyesi’nin üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere sunmuş olduğu, içerisinde sosyal ve kültürel faaliyetler ile birlikte öğrencilerin sınavlara hazırlanmasında olumlu sonuçlar almasını sağlayacak olan Bilgi Evi’nin 2017-2018  eğitim yılı dönem kayıtları başladı.

Öğrenciler 27 Eylül – 10 Ekim tarihleri arasında Gemlik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne gelerek kayıtlarını yaptırabilecek. Kayıt sırasında yada kurslarda öğrencilerden herhangi bir ücret talep edilmeyecek.

Konuyla alakalı açıklama yapan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ; ‘’Gençlerimiz Geleceğimizdir, Geleceğimiz İçin Çalışıyoruz. Dolayısıyla bizim onların eğitimine ve gelişimine katkı sunmak gibi bir sorumluluğumuz var. Açtığımız kurslarda hem yeni şeyler öğrenecek, hem yeteneklerini geliştirecekler. ’Bilgi Evi’ zengin fakir ayrımı yapmadan, çocuğunu özel okula gönderemeyen ya da özel ders hizmetler için yeterli gelire sahip olamayan ailelerin çocukları için farklı ve önemli bir eğitim alanı olacak. Ayrıca dürüst, ahlaklı, milli ve manevi değerlerine sahip kişiler olarak yetişecekler. Boş zamanlarını değerlendirecekleri gibi, yeni şeyler öğrenecekler. Bununla birlikte kötü alışkanlıklardan da uzak duracaklar. Biz gençlerimize her türlü imkanı sunmaya devam edeceğiz. Bilgi evimiz, gençlere yönelik projelerimizden sadece biridir. Bundan sonra da yaptığımız ve yapacağımız projelerimizle onların toplumumuza faydalı bireyler olarak yetişmelerini sağlamayı amaçlıyoruz ” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Üreten şehir Bursa’da rekabet gücü artıyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, üreten şehir Bursa’nın rekabet gücünün artması için sanayinin dijital dönüşümünün önemli olduğunu söyledi. Bilim,...

Kapat