Dolar : Alış : 8.2867 / Satış : 8.3016
Euro : Alış : 10.0727 / Satış : 10.0909
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa24°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1584 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bu haber Orhangazi’ye yapılmış bir darbedir

24 Ocak 2021 - 21 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Bu haber Orhangazi’ye yapılmış bir darbedir
Bu haber Orhangazi’ye yapılmış bir darbedir

Marmara Gazetesi’nin algı haberine bir tepki de Bekir Aydın’dan

Bursa’da yayın yapan bir gazetenin Alinur Aktaş ile Bekir Aydın arasında sorun olduğu ve Bekir Aydın’ın istifa edeceğine ilişkin habere bir tepki de Belediye Başkanı Bekir Aydın’dan geldi. Aydın, bu Cumhur İttifakına, siyasi kariyerime ve Orhangazi halkına yapılmış bir darbedir dedi.

Belediye Başkanı Bekir Aydın, Bursa merkezli olarak yayın yapan bir gazetenin köşe yazarı tarafından kaleme alınan hayal mahsulü köşe yazısında bizlerin Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş ile ters düştüğünü ve Genel Merkezimiz tarafından istifamızın istendiği gibi aslı astarı olmayan iftiralara yer verilmiştir diye konuşan Bekir Aydın, bu şahsımın ötesinde partime, Cumhur ittifakının birlikteliğine, siyasi kariyerime ve Orhangazi halkına yapılmış dolaylı bir darbe girişimidir. Ayrıca burada Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş da zan altında bırakılmıştır dedi. Bekir Aydın konu ile ilgili şu görüşlere yer verdi; Gerek Bursa’mızda gerekse Orhangazi’mizde zaferle ayrılan Cumhur ittifakımızın başarısı aradan geçen iki yıla rağmen belliki hala bazı kesimlerce hazmedilememiştir. Bizler sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Cumhur ittifakımızla Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş ile birlikte bütün şehir büyükşehir olarak aşkla yolumuza devam ediyoruz. Bu iftira ve ithamlarla ilgili olarak hukuki mücadelemizi başlatacağımızı da buradan ifade ediyorum.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Gürle Mahallesi İlkokuluna Kütüphane

Orhangazi Belediyesi ile Orhangazi Kızılay Şubesi ile ortaklaşa gürle ilkokuluna Refik Atay ismini yaşatacak şekilde kütüphane açıldı. Orhangazi Belediye Başkanı...

Kapat