...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1761 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bu iş yürek ister, yürek de bizde var

25 Mart 2014
Ana Sayfa » Güncel » Bu iş yürek ister, yürek de bizde var
Bu iş yürek ister, yürek de bizde var

Belediye Başkanı İsmail Tartar ve beraberinde Demokrat Parti heyeti Taşıyıcılar Kooperatifinde Taşıyıcı esnafına konuk oldu. Demokrat Parti heyeti önceki gün seçilen Yönetim Kurulu’nun da ilk konuğu olmuş oldu. Başkan Tartar ve ekibi kongrenin hayırlı olmasını dilerken yönetim kuruluna seçilenlere başarılar diledi.

 

Önceki gün Genel Kurul ile yeni Yönetim Kurulunu belirleyen Taşıyıcılar Kooperatifinin ilk konuğu Belediye Başkanı İsmail Tartar ve Demokrat Parti heyeti oldu. Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi esnaflar tarafından oldukça sıcak bir karşılama ile karşılanan Demokrat Parti heyetinde İsmail Tartar esnafların tüm sorularını yanıtladı.

 

“Hastane Yapılmasın Diye Her Şeyi Yapan Neşet Çağlayan’dır”

Taşıyıcılar Kooperatifine bir ziyaret gerçekleştiren Demokrat Parti heyetinde konuşmaya ilk olarak İlçe Başkanı Adnan Kara başladı. Kara konuşmasında; “Önceki günde burada sizlerle birlikteydik. Öncelikle gerçekleştirmiş olduğunuz seçim için sizleri tekrar tebrik etmek istiyorum. Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde hastanemizin temelini attık. Mevcut yerin tahsisini yapan Belediye Başkanı ve Belediye meclis üyelerini kürsüye kim çıktıysa unuttu. Bunu kimse söz konusu etmedi. Çıkan Neşet Çağlayan’a teşekkür etti. Yahu Neşet Çağlayan Hastane yapılmasın diye her şeyi yaptı. Yeri veren İsmail Tartar, resim çektiren bunlar. Bakın memlekette her şey güllük gülistanlık. Mazottan bahseden yok. Varsa yoksa İsmail Tartar. Sizlere proje kitabı dağıtıyorlar. Alın inceleyin projelerinin de hepsi çakma. Oradan buradan alma. Ne yapmış İsmail Tartar? Trilyonları mı götürmüş? 5 yıldır bir tane önerge bile vermediler. Bu memlekette savcı hâkim yok mu? Neden vatandaşıma yalan söylüyorsunuz? Hiç mi utanmıyorsunuz?” dedi.

“Uçuk, Kaçık, Yalan Beyanlarda Bulunmadım”

Daha sonra mikrofonu Taşıyıcı esnafının alkışları arasında Belediye Başkanı İsmail Tartar aldı. Tartar konuşmasında; “Bu ilçede yaşamaktan her zaman onur duydum. Bugün de bu güzel mozaiğe sahip bu ilçede Belediye Başkanlığı yapmaktan ayrı bir mutluluk duyuyorum. İlçemiz 50 ilden büyük bir yapıya sahip. Sizlerin karşısına 2009 yılından bu yana hiç uçuk kaçık projeler ile çıkmadım. Yalan beyanlarda bulunmadım. Bizden yardım talep eden tüm kurumların yanında olduk. Bugün altyapı çalışmalarımızla da gurur duyabilirsiniz. Türkiye’de 8 ilçede şuanda bu çalışmalar sürüyor. Altyapı çalışmalarını 36 trilyona ihale ettik. Bunun da 6 trilyonluk kısmı Orhangazi Belediyesi’nin kasasından çıkacak. Bu iş yürek ister. O yürek de bizde var. 5 yıllık görev sürem boyunca kimsenin yeşil alanını pembe alan yapmadım. Dimdik durdum. Meclis üyeliğini becerememiş adamlar kalkmış sizden aday olmuş destek istiyor. Görev süreleri boyunca bana soru soramamış, hesap soramamış şimdi yalandan sizin oyunuza göz dikmiş kandırmaya çalışıyorlar. Ben sizlerden illa ki bana oy verin diyerek destek istemiyorum. Ama lütfen kendinize liderlik edebilecek insanı seçin. Bu sıcak karşılamanız için sizlere tekrar teşekkür ederim” diyerek sözlerini noktaladı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Türkiye Soma için ağlıyor

Soma’da yaşanan ve son olarak 282 işçinin yaşamını yitirmesine neden olan maden faciası nedeniyle Türkiye’de 3 günlük ulusal yas ilan...

Kapat