...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1761 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BUSMEK’te Robotik Geliştirme Eğitimleri Başlıyor

22 Kasım 2017
Ana Sayfa » Genel » BUSMEK’te Robotik Geliştirme Eğitimleri Başlıyor
BUSMEK’te Robotik Geliştirme Eğitimleri Başlıyor

12 yıldır Bursa’nın farklı noktalarında kaliteli ve ücretsiz eğitimler veren BUSMEK,  unutulmaya yüz tutmuş geleneksel el sanatlarımızı yaşatırken bir yandan da çağımızın teknolojik yeniliklerine de gereken önemi veriyor.

Yakın gelecekte robotların hayatımızda daha fazla yer edineceği çok aşikâr. Çocuklarımızın bilim ve teknolojiyi sevmeleri için Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları (BUSMEK) olarak 22.01.2018 ile 02.02.2018 tarihleri arasında sömestri tatilinde 10-15 yaş aralığındaki öğrencilere yönelik robotik eğitimleri vereceğiz.

Robotsan işbirliği ile yapılacak olan eğitimlerle öğrencilerimize bilim ve teknoloji hakkında bilgi vermeyi, bilgisayar ve yazılım kavramlarını tanıtmayı, kodlama ve robotlar hakkında bilgilendirmeyi,  günümüzde robotların önemini vurgulamayı,  robot tasarlanmasını sağlamayı, kodlama ve robotik hakkında bilgi sahibi olmalarını amaçlıyoruz.

Eğitimler Sosyal Eğitim Merkezi’nde hafta içi günlerde sabah grubu 09:00 – 12:00 ve öğlen grubu 13:00 – 16:00 saatlerinde verilecek. Ön kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler buraya tıklayıp, kendi TC kimlik numaraları ile giriş yapmaları gerekiyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Cihatlı Toplu Konut Projesi 4.Etap 2.Bölüm İhalesi Yapıldı

Gemlik Belediyesi tarafından Cihatlı Mahallesinde yapımı devam eden 1400 konutlu, Toplu Konut Projesi 4. Etap 2. bölüme inşa edilecek 208...

Kapat