Dolar : Alış : 5.8704 / Satış : 5.8810
Euro : Alış : 6.5845 / Satış : 6.5964
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa30°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 674 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Çağlayan, Kanal Orhangazi İçin Örnek Proje’yi İncelendi

26 Şubat 2018 - 96 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Çağlayan, Kanal Orhangazi İçin Örnek Proje’yi İncelendi
Çağlayan, Kanal Orhangazi İçin Örnek Proje’yi İncelendi

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Kanal Orhangazi Projesi için Balıkesir’de bulunan benzer proje Balıkesir Avlu’da incelemelerde bulundu. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Kanal Projesi Balıkesir Avlu’yu gezen Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, proje üzerinde incelemelerde bulundu.

KANAL ORHANGAZİ NADIR DERESİ ÜZERİNE İNŞA EDİLECEK

Buradaki incelemelerde benzer bir proje hayata geçirecekleri mesajını veren Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, DSİ Nadır Deresi’ndeki Islah çalışmalarını sürdürüyor. Islah ile birlikte Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Nadır Deresi üzerinde Kanal Orhangazi Projesini hayata geçirmeyi planlıyoruz dedi. Çağlayan, bu yıl Nadır Deresi’ndeki Islah Çalışmalarının büyük oranda tamamlanmasını beklediklerini de belirterek, proje kapsamında Açıkhava Tiyatrosu bölgesindeki kanalda düzenleme yapılacak. Nadır Deresi güzergahı boyunca ise Nadır’a kadar ıslah çalışması yapılacak. Bu çalışmanın ardından ise dere güzergahı boyunca yürüyüş yolları ve dinlenme alanları yapılacak dedi. Kanal Orhangazi Projesinin tamamlanması ile bölgenin bir cazibe merkezi olacağını söyleyen Çağlayan, bu projeyi Orhangazimize mutlaka kazandıracağız dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Ulaşımda Bursa vizyonu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, kentin ulaşımıyla ilgili problemlerin, 2023 ve 2035 vizyon projeleriyle çözüleceğini söyledi. Başkan Aktaş, yapılacak...

Kapat