...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1839 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Çağlayan binlerce seçmeniyle yürüdü

29 Mart 2014
Ana Sayfa » Foto Galeri » Çağlayan binlerce seçmeniyle yürüdü
Çağlayan binlerce seçmeniyle yürüdü

Ak Parti’nin  dün Cumhuriyet Alanı’nda yapılan tarihi mitinginin ardından partililer Yalova Caddesi istikametinden siteler ve tüm cadde ve sokakları kapsayan bir yürüyüş gerçekleştirdiler. Alandaki binlerce insanın Ak Parti Belediye başkan adayı Neşet Çağlayan’ın arkasından yaptıkları yürüyüş gövde gösterisine dönüştü.

 Ak Parti’nin Belediye başkan adayı Neşet Çağlayan, Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, ilçe başkanı Mustafa Kaya ve Belediye Meclis üyesi adayları ile birlikte miting sonrasında yaptıkları yürüyüş binlerce insan ile birlikte gövde gösterisine dönüştü. Mitingin bitimi ile birlikte seçim araçlarının ardı sıra başkan adayı Çağlayan ve binlerce partili yürüyüşe geçti. Yalova Caddesinden siteler bölgesine, hastane bölgesinden Tekke ve Hürriyet Mahallesine kadar uzanan yürüyüşte partililer uzun süre “Başkan Neşet” “Dik Dur eğilme Orhangazi seninle” sloganları attılar.

 Çağlayan’dan teşekkür

Miting ve Yürüyüş sonrasında bir açıklama yapan Ak Parti Belediye başkan adayı Neşet Çağlayan tüm Orhangazi’yi kucaklayacak bir yönetim anlayışı ile göreve geldiklerini belirterek, mitingimize ve ardından yürüyüşümüze katılan binlerce partilimiz ve dostumuza teşekkür ediyorum. Yağmura ve çamura rağmen mitingde bizlere büyük bir destek veren ilçe halkına, mitingimize gelemeyen tüm Orhangazi halkına teşekkür ediyorum dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
PİRİ REİS SERGİSİ SUR YAPI MARKA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE!

Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi açılışı ile birlikte başlattığı Marka Kültür Sanat etkinlikleri çerçevesinde Mehmet Çebi’nin Aşk-ı Nebi Sergisi’nin ardından...

Kapat