...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1678 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Dev yarış Orhangazi’den start aldı

25 Eylül 2017
Ana Sayfa » Genel » Dev yarış Orhangazi’den start aldı
Dev yarış Orhangazi’den start aldı

Gran Fondo Marmara Bisiklet yarışlarının Orhangazi’den başlayıp, Bursa Endülüs Parka kadar devam edecek olan 53 kilometrelik kısa mesafe parkurunun startı Orhangazi’den verildi. Orhangazi Belediyesi’nin de sponsorluğunu yaptığı Gran Fondo Marmara Kısa Mesafe yarışlarının startını Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz, Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin ve Jandarma Komutanı Jand.Yzb.Ali Kanber Gazi Orhanbey Camii yanından verdi. Best FM Gazoz Ağacı programının yapımcısı Cem Aslan’ın sunuculuğunu yaptığı start programında Türkiye’nin dört bir yanından gelen 340 bisikletçi start aldı.

ÇAĞLAYAN’A TEŞEKKÜR

Yarış öncesinde Best FM sunucusu Cem Aslan, organizasyona verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’a teşekkür etti. Start öncesinde konuşan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Türkiye’nin dört bir yanından gelen sporcuları ağırlamaktan böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Başkan Çağlayan tüm yarışmacılara da başarı dileyerek yarışın startını verdi. Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz ise tüm sporculara başarılı ve kazasız bir yarış diledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Balgöç, DOST partisinin ilk kurultayına katıldı

Bulgaristan’daki Sorumluluk, Özgürlük ve Hoşgörü İçin Demokratlar Partisi’nin ilk kurultayı gerçekleştirdi. Bulgaristan’da yaşayan Türkler tarafından kurulan DOST partisinin ilk kurultayına...

Kapat