Dolar : Alış : 8.4975 / Satış : 8.5128
Euro : Alış : 10.0862 / Satış : 10.1043
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa37°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1762 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Diş polikliniği için hasta kabulü yeniden başladı

20 Ocak 2021 - 7 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Diş polikliniği için hasta kabulü yeniden başladı
Diş polikliniği için hasta kabulü yeniden başladı

Mart 2020’de başlayan Covid-19 salgını nedeniyle o dönemde hasta kabulünü kaldıran yaz dönemindeki normalleşmede yeniden açılan ancak salgının artmasından sonra yeniden kapanan Orhangazi Devlet Hastanesi Diş Polikliniği yeniden hasta kabulüne başladı.
Orhangazi Devlet Hastanesi Diş Polikliniği yeniden hasta kabulüne başladı. Randevulu sistemle çalışacak olan Diş Polikliniği Kasım ayından bu yana hasta kabul etmiyordu.
Mart ayında kapanmıştı
Orhangazi Devlet Hastanesi Diş Polikliniği, Sağlık Bakanlığı’nın kararı ile Mart 2020’de başlayan Covid-19 salgını nedeniyle hasta kabulünü kapatmıştı. Haziran ayında başlayan yeni normalleşme döneminde yeniden hasta alımına başlayan Diş Polikliniği, Kasım ayında salgının artmasından dolayı yeniden kapanmıştı.
Yeniden başlatıldı
Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimliği Sağlık Bakanlığı’nın da kararı ile birlikte salgının azalması ve aşılamanın başlamasından dolayı Pazartesi itibarı ile yeniden hasta kabulüne başlayan Diş Polikliniği sınırlı sayıda hasta kabulü ile yeniden hizmet vermeye başladı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Çevre korumada ‘bio-teknolojik’ hamle

Bursa Büyükşehir Belediyesi, dünyada pek çok çevre sorununun çözümüne basit, ucuz ve etkin çözümler sunan global bir bio-teknoloji sisteminin öznesi...

Kapat