...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1835 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Efkan Ala Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nı Ziyaret Etti

18 Haziran 2018
Ana Sayfa » Genel » Efkan Ala Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nı Ziyaret Etti
Efkan Ala Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nı Ziyaret Etti

İçişleri eski bakanı ve 24 Haziran genel seçimlerinde Bursa 2. Bölge birinci sıra Milletvekili adayı Efkan Ala Genel seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Orhangazideydi. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti İlçe Başkan Vekili Fahrettin Uludağ ve İlçe teşkilat mensupları ile birlikte Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti.

02 ve 09 Nisanda gerçekleşen seçimlerde Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Erol Hatırlı ve Yönetim Kurulu üyelerini de ziyaret eden Efkan Ala  ve beraberindekileri Orhangazi TSO Başkanı Erol Hatırlı ve Meclis Başkanı Murat Öztürk ağırladı.

Turizm İçin Destek

Ala, Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı, Meclis Başkanı Murat Öztürk ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ederek hayırlı olması dileklerini iletti. Erol Hatırlı, Efkan Ala’ya başarı dileyerek, Orhangazi tarımı ve ekonomisi ile güçlü bir ilçe. Ama biz Belediye Başkanımız ve Kaymakamımızın da öncülük ve destekleri ile turizm konusunda da Orhangazi’ye atılım gerçekleştirmek istiyoruz. Yeni dönemde bu konuda sizlerin de desteğine ihtiyacımız var dedi. Efkan Ala, Orhangazi’nin güçlü bir ekonomisi olduğunu belirterek, bizler de hükümet olarak hem sanayicimiz hem de turizm konusunda Orhangazi’ye gerekli desteği vereceğiz. STK’ların ve Meslek örgütlerinin de aslında birer kamu görevi icra ettiğini belirten Ala, bizler iktidar olarak sizler de STK’lar olarak üretime ve kalkınmaya katkı sağlayacağız. El birliği ile daha güçlü bir Türkiye için çalışacağız dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Ziraat Odası raporunu Ak Parti ilçe teşkilatına sundu

Orhangazi Ziraat odası başkanı Hasan Cevizlidere yönetim kurulu üyesi Nurettin Tüfekçi ile birlikte AK Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya’yı parti...

Kapat