...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1839 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eşref Değerli Orhangazi Belediye başkanlığına aday adayı

22 Ekim 2018
Ana Sayfa » Genel » Eşref Değerli Orhangazi Belediye başkanlığına aday adayı
Eşref Değerli  Orhangazi Belediye başkanlığına aday adayı

2019 yılı Mart ayında yapılacak olan ‘Yerel Seçimler’ için kulislerde aday isimleri dolaşmaya başladı. Geçtiğimiz dönemlerde Ak Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı ve Bursa Milletvekilliği için aday adayı olan Eşref Değerli’nin 2019 yılında yapılacak olan Yerel Seçimlerde Ak Parti’den Orhangazi Belediye başkanlığına aday adayı olacağı öğrenildi.

 

Eşref Değerli Kimdir?

9 Aralık 1975 yılında Sivas’ta doğdu. Orta ve Lise eğitimini ailece gelip yerleştikleri Bursa’nın Orhangazi ilçesin de tamamladı. Almanya da Freud Üniversitesinden Kalite Mühendisi olarak mezun oldu. 2018 yılında aynı üniversiteden Fahri Dr ünvanıyla taltif edildi.Orhangazi de 1998-2001 yılları arasında SARENDER Tekstil isimli firmada fabrika Müdürlüğü görevini üstlendi. İstanbul’da Securinet isimli güvenlik firmasının bölge müdürlüğünü ve ardından Genel Müdürlüğü yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2005 yılından beri ortağı olduğu catering hizmetleri veren firması ile iş hayatını sürdürmektedir. KAMERUN VE KATAR da faaliyet gösteren AKABE şirketinin ortağıdır. Orhangazi de başlangıçta Ülkü ocakları ardından Alperen Ocakları ve Milli Gençlik vakfında çeşitli sosyal,Kültürel ve siyasi faaliyetlerde aktif olarak rol aldı. Ayrıca 1995-2001 yılları arasında Orhangazi Belediye başkanı M.Turgut ÜNLÜ ye belediye hizmetlerinde mali danışmanlık yaptı. Kuruluşundan itibaren Ak Parti üyesidir.2011 yılında gerçekleştirilen Millet Vekilliği Genel seçimlerinde İstanbul 3. bölgeden , 2018 yılında gerçekleştirilen Genel Seçimlerde Bursa 2. Bölgeden Ak Parti Millet Vekil aday adayı olarak siyasi faaliyetlerde bulunmuştur. Orhangazi de Sivaslılar Derneği, Gümçet gibi bazı STK larda aktif rol üstlendi. Halen Türkiye Sivaslılar Kültür Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyesidir. Türkiye İlim ve Eğitim Konfederasyonunda Eğitim Koordinatörlüğü yapmaktadır. İstanbul da faaliyet gösteren Türkiye Diskleksi Erken Tanı Vakfında Başkan yardımcılığı,Genel Sekreterlik ve Mütevelli Heyeti üyeliğini sürdürmektedir. Çaresu ve Nazlı Cansu isimli iki kız çocuğu babasıdır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Çok amaçlı salon tamamlanıyor

Gemlik Belediyesi’nin, mevcut fiziki şartların yetersizliği nedeniyle revize çalışmalarını başlattığı Sosyal Yaşam Merkezi Çok Amaçlı Salon inşaatında çalışmalar hızla devam...

Kapat