...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1903 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Gemlik belediyesi vatandaşa soruyor; “Önceliğiniz, Önceliğimiz”

26 Temmuz 2018
Ana Sayfa » Genel » Gemlik belediyesi vatandaşa soruyor; “Önceliğiniz, Önceliğimiz”
Gemlik belediyesi vatandaşa soruyor; “Önceliğiniz, Önceliğimiz”

İlçenin sorunlarının çözümünü halkın isteklerine göre belirleyen Gemlik Belediyesi, Matbaacılar Sokak’ta araçların hangi yöne seyir etmesi ile alakalı anket çalışması başlattı.

Bu kapsamda Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Matbaacılar Sokak üzerinde bulunan esnaf ve vatandaşların tercihlerini tek tek  sordu. Vatandaşlara tercihlerinin nedeninin de sorulduğu anket sonucunda, bölge esnafının çoğunluğu araçların eski minibüs garajından, Krom Sokak istikametine doğru seyir etmesini talep etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, İlçe Trafik Komisyonu ile yapılacak görüşmeler sonrasında Matbaacılar Sokağın yön probleminin karara bağlanacağını söyledi. İnsan odaklı hizmet anlayışının belediyeciliğin temelini oluşturduğunun altını çizen Başkan Yılmaz, “Yapacağımız tüm çalışmalarda hemşerilerimizin görüş ve önerilerini esas alıyoruz. Ortak akıl ve kolektif çalışmayla Gemlik’imizi daha modern kent haline getiriyoruz” dedi. “Önceliğimiz, vatandaşımızın önceliğidir “diye konuşan Başkan Yılmaz, ilçeye yapılacak diğer yatırım ve çalışmalarla ilgili vatandaşların görüşünü almaya, yönelik gerek yazılı ve gerekse elektronik ortamda anket çalışmalarının süreceğini de sözlerine ekledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
‘Yeşil karne’ protokolü

Bursa’daki öğrencilerin enerji verimliliği konusunda bilgilendirilmesini ve uygulamada başarılı okulların yılsonunda ‘Yeşil Karne ile’ ödüllendirilmesini içeren protokol, Büyükşehir Belediyesi ile...

Kapat