Dolar : Alış : 5.9288 / Satış : 5.9394
Euro : Alış : 6.5473 / Satış : 6.5591
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa12°CSisli

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 727 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hatırlı’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

09 Ocak 2020 - 1 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Hatırlı’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Hatırlı’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” ile ilgili kutlama mesajı yayınladı.

Erol Hatırlı; Teknoloji çağının yaşandığı günümüzde, bulunulan her ortamdan dünyayla iletişim kurulmakta ve anlık haber alınmaktadır. Haberi almak kadar, alınan haberin ve kaynağının doğruluğu da büyük önem taşımaktadır.

Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar.

Basının demokratik hak ve özgürlükler çerçevesinde ifa ettiği bu hizmet, zorlukları nedeniyle her türlü takdiri hak etmektedir. Bu bağlamda basın yayın organları içerisinde çalışan muhabirinden, sayfa editörüne, yazarlarından, matbaasında çalışan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar,  çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum” dedi

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

TEKNODIUM
Devamını oku:
Feridun Kunak’tan Yıldırım’da sağlıklı yaşam tüyoları

Yıldırım Belediyesi’nin, ünlü Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ı ilçe sakinleri ile buluşturduğu programlarda sağlıklı yaşam hakkında önemli ip uçları...

Kapat