...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1903 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Herkesin destek olması gerekiyor

01 Ağustos 2014
Ana Sayfa » Güncel » Herkesin destek olması gerekiyor
Herkesin destek olması gerekiyor

Orhangazispor yönetimi, hazırladığı bağış makbuzları ile İznik gölü Orhangazi sahil şeridinde bulunan piknik alanına gelen araçlardan bağış almaya başlıyor. Kaymakamlık onayı ve Orhangazispor kulübü yönetiminin onayı ile başlatılan uygulama bağış yöntemi ile gerçekleştirilecek. Kulüp başkanı Recep Alemdar kurumsallık yolunda adımlar attıklarını belirterek, amacımız kulübümüze kalıcı gelirler sağlamak dedi.

Orhangazispor yönetimi dün sabah Gökmen Yıldıran tesislerinde basın mensupları ile bir araya geldi. Kulüp başkanı Recep Alemdar ile transfer komitesinde yer alan yöneticiler transfer çalışmaları ve sezon başı ile ilgili olarak bilgilendirme toplantısı yaptı.

Piknik alanında bağış yöntemi ile otopark ücreti

Orhangazispor kulübü başkanı Recep Alemdar basın bilgilendirmesinde yönetime talip olurken söyledikleri bir söz olduğunu hatırlatarak, biz kulübü kurumsallaştırma noktasında çalışmalar yapacağımızı söyledik. Bunun en önemli ayağını da kalıcı gelirler elde etmekti. Bu yönde bir çalışma yaptık. Kaymakamımız Mustafa Selman Yurdaer ve Belediye Başkanımız Neşet Çağlayan’ın da destekleri ile böyle bir çalışmaya imza atıyoruz. Yönetim kurulumuzda aldığımız karar doğrultusunda bağış makbuzları hazırladık. Amacımız İznik Gölü Orhangazi sahil şeridinde yapılan yeni düzenlemeler ile buraya gelen araçlar için otopark ücreti tahsis etmek. Tüm yasal izinlerimizi almış durumdayız. Bağış olarak kabul edilecek olan otopark ücretleri ile kulübümüze gelir sağlamak niyetindeyiz dedi.

Herkesin destek olması gerekiyor

Orhangazispor’un 10 yılı aşkın süredir profesyonel ligde olduğunu hatırlatan Recep Alemdar, ancak ne yazık ki kulübümüz hep ya birkaç yöneticinin yada yerel yönetimin omuzlarında bugünlere kadar gelmiş. Biz istiyoruz ki kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi gelirleri olan bir kulüp yaratmak. Bu yeni yöntem ile bunun da ilk adımını atmış oluyoruz. Otopark için de göl kenarı belediyemiz tarafından yeniden düzenlendi ve insanların daha temiz bir ortamda piknik yapmaları için bir zemin hazırlandı. Orhangazispor görevlileri hem bu alanda araçların güvenliğini sağlamış olacak hem de kulübe gelir kazandıracak. Orhangazispor kulübünün belli kısım masraflarını da bu yöntemle karşılamış olacağız dedi. Recep Alemdar Orhangazi’de tüm kamuoyunun bu konuda kendilerine destek olmasını da bekleyerek, gerek sosyal medya üzerinden gerekse medya yolu ile bu çalışmamıza tüm Orhangazililerin destek olmasını bekliyoruz. Taraftarlarımız ve camiamızın desteği ile bu işin üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum dedi. Alemdar, başka Orhangazi’de yok, başka Orhangazispor’da. Bu kulübe herkesin sahip çıkması gerekiyor dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Çağlayan’dan Çakırlı ziyareti

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, beraberinde Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve parti yöneticileri ile...

Kapat