Dolar : Alış : 7.8778 / Satış : 7.8920
Euro : Alış : 9.2530 / Satış : 9.2696
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa29°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1165 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İznik Gölü Koruma Birliği ilk toplantısını yaptı

22 Mayıs 2019 - 48 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » İznik Gölü Koruma Birliği ilk toplantısını yaptı
İznik Gölü Koruma Birliği ilk toplantısını yaptı

Orhangazi Belediyesi ve İznik Belediye’lerinin üyesi olduğu  İznik Gölü Koruma Birliği yeni dönem ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. İznik Gölü Koruma  Birliği meclis toplantısı bu gün Orhangazi Belediyesi Meclis salonunda  yapıldı. Açılış Meclis Başkanlığı’nı birliğin en yaşlı üyesi Kani Mestanlar yaptı.

Orhangazi Belediyesi ve İznik Belediye’lerinin üyesi olduğu  İznik Gölü Koruma Birliği yeni dönem ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.  Orhangazi Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta  ve Birliğin Meclis üyeleri katıldı. İznik Gölü Koruma  Birliği  yeni dönem  ilk meclis toplantısına birliğin en yaşlı üyesi Kani Mestanlar Başkanlık yaptı. Kani Mestanlar’ın yönettiği mecliste  Başkan, 1.başkan vekili, 2. Başkan vekili ve katip üyelerin seçimi yapıldı. Yapılan gizli oylama neticesinde Meclis Başkanlığına Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Meclis 1.başkanvekilliğine İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Meclis 2.başkanvekilliğine Emrullah Sözer, Katip üyeliklere ise Nurcan Polat ile Nimet Ercan seçildi.

ENCÜMEN VE KOMİSYON SEÇİMİ YAPILDI

İznik Gölü Koruma Birliği’nin diğer meclis gündem maddelerinin görüşülmesine  birliğin yeni başkanı Bekir Aydın  başkanlık etti. Yapılan gizli oylama sonrasında birliğin encümen üyeliklerine Selami Ekeman ile Halil Çakır seçilirken, Birlik Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliklerine Ergül Aydın, Salih Gönül, Kani Mestanlar, Oğuz Çetin ve İsmail Topuz seçildi.

2018 YILI KESİN HESABI VE FAALİYET RAPORUNA ONAY

Göl Belediyeler Birliği meclis toplantısında birliğin 2018 yılı faaliyet raporu ile 2018 yılı kesin hesapları birliğin oy birliği ile kabul edildi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Sokak oyunları İznik te hayat buldu

Unutulmaya yüz tutan geleneksel çocuk oyunları, ilçemizde düzenlenen etkinlikle hayat buldu. İznik İlçe Stadyumu’nda düzenlenen etkinlikte çocuklar doyasıya eğlendi. İznik...

Kapat