...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1923 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İznik’te protokol esnafları ziyaret etti

04 Aralık 2018
Ana Sayfa » Genel » İznik’te protokol esnafları ziyaret etti
İznik’te protokol esnafları ziyaret etti

İznik İlçe Protokolü İstanbul Kapı mevkiinde bulunan esnafları ziyaret ederek, çay davetlerini geri çevirmediler. İlgili kurumlar talepleri de yerinde dinlediler.

İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar, Belediye Başkanı Osman Sargın, Emniyet Müdürü Ahmet Tekin, Jandarma Komutanı Tuncay Doğan ve Esnaflardan Müjdat Arabacı İstanbul Kapı da bulunan esnafları ziyaret ettiler.

Esnafların gerek Kaymakamlık gerek Belediyeyi ve gerek diğer kurumları ilgilendiren konularda ki istek ve temennilerini dinleyen heyet davetleri de geri çevirmeyerek esnafların çayını içtiler.

Halka hizmet Hakka hizmet anlayışı ile her fırsatta esnaflarla bir araya geldiklerini belirten Belediye Başkanı Osman Sargın ” Fırsat buldukça mesaimize esnaflarımızı ziyaret ederek başlıyoruz. Bunu her hafta rutin olarak gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Bugünde Sayın Kaymakamımız, Jandarma Komutanımız, Emniyet Müdürümüz ve esnaf arkadaşımız ile birlikte esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Esnaflarımızın ve halkımızın sorunlarını, önerilerini dinledik. Hep birlikte daha güçlü ve yaşanılabilir bir ilçe olmak için tüm kurumlar ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizlerde mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle İznik’i yıllardır yapılmayan hizmetlere kavuşturduk. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek İznik’i yaşanabilir bir şehir haline getiriyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz aksamadan devam edecek” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler : , , ,

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Coğrafi İşaret Gururumuz Oldu

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odasının çalışmalarıyla, 2012 yılında saha çalışmaları başlayan, Orhangazi Gedelek Turşusuna Coğrafi İşaret belgesi kazandırılmasına dair süreç...

Kapat