...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1923 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Lisede felsefe sokağı açıldı

08 Aralık 2018
Ana Sayfa » Genel » Lisede felsefe sokağı açıldı
Lisede felsefe sokağı açıldı

Dünya genelinde kutlanan Felsefe Günü İznik’te düzenlenen etkinliklerle kutlandı. İznik’te bir ilk olarak Felsefe Sokağı açıldı.

İznik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Felsefe Kulübü tarafından düzenlenen etkinliğe İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar, Belediye Başkanı Osman Sargın, Milli Eğitim Müdürü Muhammed Asil, Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10-11.sınıflar tarafından Felsefe Kulübü Öğretmeni Melek Alpek tarafından hazırlanan etkinlikte ilk olarak protokol üyeleri tarafından Felsefe Sokağı’nın açılışı gerçekleşti. Açılıştan sonra koridoru gezen protokol üyeleri burada Felsefi şahsiyetlerin resimleri ve sözlerinden oluşan bir sokağı gezerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Felsefe ve felsefe hakkında doğru bilgileri vererek farkındalık oluşturmak için düzenlenen etkinlikler Bilgeliğe giden yol ‘Felsefe’ sloganlarıyla gerçekleşti.Ayrıca öğrenciler tarafından gerçekleşen şiir, hikaye ve tiyatro gösterileri katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Etkinlik sonrasında İznik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan ikramlar katılımcılara sunuldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Televizyonu yüksek sesle izliyorsanız dikkat!

İşitme kayıpları doğuştan olabildiği gibi, çocukluk çağında ya da ilerleyen dönemlerde ortaya çıkabiliyor. Söyleneni anlamak için konuşan kişinin yüzüne dikkatle...

Kapat