Dolar : Alış : 7.5096 / Satış : 7.5231
Euro : Alış : 8.9643 / Satış : 8.9804
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa9°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1495 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Meclis üyelerimiz ile “Birlikte Güçlüyüz”

30 Mart 2018 - 115 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Meclis üyelerimiz ile “Birlikte Güçlüyüz”
Meclis üyelerimiz ile “Birlikte Güçlüyüz”

2 Nisan tarihinde yapılacak olan Orhangazi TSO seçimlerinde aday olan Nizamettin Alkan, seçimlerle ilgili bir değerlendirmede bulundu.

2 Nisan 2018 tarihinde yapılması planlanan Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine “Birlikte Güçlüyüz”  anlayışı ile çıktığımız yarışı başarı ile taçlandırmayı hedefliyoruz dedi. Nizamettin Alkan, Ekip arkadaşlarımızın her biri bu hedefe ulaşmak için gayret göstermektedir. Meslek guruplarımızda komiteyi oluşturacak adaylarımız vizyon sahibi, işinin ehli ve sektörüne katkı sağlayacak donanıma sahiptir. Adaylarımızın sahip olduğu bilgi ve deneyimleri birleştirerek odamız üyelerine daha iyi hizmet sunmak için var gücümüzle çalışacağız diye konuştu.

ODAMIZ GÜÇLÜ, ÇÜNKÜ ÜYEMİZ GÜÇLÜ!

​Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odamız sahip olduğu gücü ile ilçenin lokomotifi konumundadır. İlçemizdeki diğer meslek kuruluşları, kooperatiflerimiz, derneklerimiz ile ortak çalışmalar yaparak ilçe ekonomisine can katacak güce sahiptir. Bu gücünü de yine üyesinden almaktadır.

​Üyemizin mesleğine, işine olan bağlılığını artıracak, oluşturduğu iş gücü ve üretimi ile ilçe ekonomisine hatta ülke ekonomisine kattığı değerini takdir edecek, sahip olduğu itibarını korumak için karşılaştığı sorunlarında üyemizin yanında taraf olacak çalışmalarla üyemizin gücüne güç katacağız.

Odamızın gücünü yerinde ve zamanında üyemiz adına kullanacağız. Popülist yaklaşım değil gerçekçi ve ihtiyaca göre etkinlikler düzenleyeceğiz.

MECLİS ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

​Odamızın yönetim kadrosunda yer alamayan meclis üyelerimizin de değerli olduğunu, her bir üyemizin sektörüne, ilçeye, odaya katkısının çok fazla olacağını biliyoruz. Yönetim dışındaki meclis üyelerimizin tamamının fikrini önerisini sunmasını ve üretken olmasını  ” Birlikte güçlüyüz” anlayışı ile hep birlikte projeler üretmek, sorunlara eğilmek, ortak çözümler bulma noktasında oda yönetimi ve meclis üyelerinin birlikte hareket etmesini önemsiyor, bu yöntemle çalışmanın odamızın faaliyetlerine hız katacak ve başarı getirecektir.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Taşra parke taşları ile donatılıyor

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Çiçekli Mahallesinde yapılan kilitli parke çalışmalarını yerinde inceledi. Çiçekli Mahalle Muhtarı Hasan Yakşi tarafından karşılanan...

Kapat