Dolar : Alış : 5.9288 / Satış : 5.9394
Euro : Alış : 6.5473 / Satış : 6.5591
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa12°CSisli

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 727 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Minik Öğrenciler Başkan Aydın’la Kitap Okudu

11 Ekim 2019 - 4 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Minik Öğrenciler Başkan Aydın’la Kitap Okudu
Minik Öğrenciler Başkan Aydın’la Kitap Okudu

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, belediyemiz tarafından başlatılan “Başkanımla Okuyorum” Projesi kapsamında Kurtuluş İlkokulu’nda düzenlenen kitap okuma etkinliğine katıldı.

Orhangazi Belediyesi koordinesinde, ilçemiz genelinde öğrencilere ve hemşehrilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla başlatılan “ Başkanımla Kitap Okuyorum Projesi” kapsamında okullarda kitap okuma etkinlikleri devam ediyor. Kurtuluş İlkokulunda devam eden etkinliğe Başkan Aydın burada öğrencilere birlikte kitap okudu.

Başkan Aydın, “Bu önemli etkinlikten dolayı önce Kurtuluş İlkokulu Müdürü ve tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz. Okumak demek kendini yetiştirmek ülkeye fayda sağlamak, geleceğe hazırlanmak, beceri sağlamak, özgüven, ayakta durmak, girişimcilik, Atatürkçülük, laik bir evlat olmak, cumhuriyeti çok sevmek demektir. Okumak ayrı bir şey ders çalışmak ayrı bir şeydir. Okumayı da öğrenim hayatınızda, ömür boyunca okumayı hiç bırakmamak gerekliliğini ben sizlere burada bir ağabeyiniz, amcanız bir belediye başkanınız olarak tavsiye ediyorum ve bunun altını kalın çizgilerle sizlere hatırlatmak istiyorum. Hayatınız boyunca bunu unutmayın lütfen, her anınızı okumanın başarısıyla dolu olduğunu hiç unutmayın. Okuyarak başarı elde edilir. Eğitim ayrı, öğrenim ayrı okul ayrı. Okumanın hiç yaşı olmayacak, yüzlerce kitap okuyun, binlerce kitap okuyun. Bunu unutmayın. Kitabın eskisi yenisi olmaz, hepiniz bir kitap alsanız arkadaşlarınızla paylaşsanız bir sürü kitabınız olur. Tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

TEKNODIUM
Devamını oku:
Erken evre ve nüks eden prostat kanseri tedavisinde çok etkili

Erken tanılanan, diğer organlara sıçramamış ya da ışın tedavisi görmesine rağmen nüksetmiş prostat kanseri hastalarına umut veren bir tanı ve...

Kapat