...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1678 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Mustafa Kaya; “Kutlu yürüyüşümüz devam ediyor”

25 Mayıs 2016
Ana Sayfa » Siyaset » Mustafa Kaya; “Kutlu yürüyüşümüz devam ediyor”
Mustafa Kaya; “Kutlu yürüyüşümüz devam ediyor”

AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını ilçe binasında gerçekleştirdi toplantı sonrası basın mensuplarına yazılı bir açıklama yapan Ak Parti Orhangazi ilçe başkanı Mustafa Kaya yapılan olağan üstü kongre başkanlık sistemi ve yeni anayasa konularında açıklamalarda bulundu

Kaya:”Türk siyasi tarihinde ilklerin öncüsü olan Adalet ve Kalkınma partisi kuruluşundan bugüne siyasi tarihimizde bir çok ilke ve başarıya imza atmıştır kurucu genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında 2011 yılında siyasi hayatına başlayan partimiz bugüne kadar girmiş olduğu tüm seçimlerden 1. Ve başarı ile çıkarak aziz milletimizin teveccühüne mazhar olmuştur bugün yapılan kamuoyu araştırmaları ile de halkımızın desteğinin artarak devam ettiğini görmekteyiz Ak partimiz halkımızdan tam not almaya bugünde devam etmektedir;  hafta sonu yapılan 2. Olağan üstü büyük kongremiz ile adeta bir demokrasi şöleni havasında kendi içimizde bir bayrak devir teslimine şahitlik ettik bu görüntülerin mevcut siyasi ortamda diğer siyasi partilere de örnek olmasını arzu ve temenni ediyoruz” dedi.

SAYIN AHMET DAVUTOĞLU’NA  ŞÜKRANLARIMIZI İFADE EDİYORUZ

Kurucu genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan devir aldığı kutlu davayı iki yıllık süreçte onur ile sürdüren bilge adam Sayın Ahmet Davutoğlu beye ilçe teşkilatımız ve halkımız adına şükranlarımı ifade ediyorum sayın Ahmet Davutoğlu’nunda  ifade ettiği gibi bugüne kadar önünüzde idim bundan sonra yanınızdayım  felsefesi ile Kutlu yürüyüşümüze devam ediyoruz devam edeceğiz.

BAŞBAKANIMIZ BİNALİ YILDIRIM İLE KUTLU YÜRÜYÜŞ DEVAM EDİYOR

2. Olağan üstü kongremizde yeni genel Başkanlık görevine seçilen Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım beye çıkmış olduğu bu zorlu ama bir o kadar onurlu ve gurulu yolculuğunda başarılar ve nice zaferler temenni ediyoruz yolumuz uzun yolumuz çetin Allah yardımcımızdır her daim bu kutlu davada birlikte yol yürümekten onur ve gurur duyacağımızı ifade ediyoruz.

YENİ ANAYASA VE BAŞKANLIK SİSTEMİ İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAM

Her alanda büyük değişimleri  süratle ve kararlılıkla elde eden ülkemiz içine sıkıştığı darbe anayasası ile daha fazla yol almasının olanaksız olduğunu aziz halkımızda yakından görmektedir ilğili kurullarımız ve yetkililerimiz ülkemize yaraşır ve yakışır tam sivil anayasa için gerekli tüm hazırlıkları tamamlamış bulunmaktadırlar yeni anayasa teklifimizi öncelikle milletimizin temsil yeri Türkiye Büyük Millet Meclisine şayet burada gerekli desteği alamaması durumda referandum ile aziz milletimize getirmek konusunda en küçük bir tereddütümüz olmayacaktır yeni anayasa teklifimiz ile birlikte güçlü Türkiye modelimizi oluşturacak Başkanlık sistemimizide aynı şekilde parlementoya ve aziz milletimize sunarak desteklerini isteyeceğiz dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Bursa’nın ‘Sağlık Tarihi’ bu müzede

Bursa’yı değerleriyle geleceğe taşıyan Büyükşehir Belediyesi tarafından kente kazandırılan ‘Sağlık Tarihi Müzesi’, ‘14 Mart Tıp Bayramı’nda ziyarete açılıyor. Müzenin açılışı,...

Kapat