Dolar : Alış : 8.4975 / Satış : 8.5128
Euro : Alış : 10.0862 / Satış : 10.1043
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa36°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1762 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Necati Güneş “Cumhur İttifakı’nın hiçbir ferdi hiçbir zaman iftiralara ve algı operasyonlarına prim vermeyecektir”

24 Ocak 2021 - 15 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Necati Güneş “Cumhur İttifakı’nın hiçbir ferdi hiçbir zaman iftiralara ve algı operasyonlarına prim vermeyecektir”
Necati Güneş “Cumhur İttifakı’nın hiçbir ferdi hiçbir zaman iftiralara ve algı operasyonlarına prim vermeyecektir”

MHP Bursa İl yönetim kurulu üyesi Necati Güneş, Marmara gazetesinde çıkan haber ile ilgili tepkisini dile getirdi.
Necati Güneş, hezeyan ve iftiralarla dolu bir Sözde köşe yazısını atasının verdiği ismi dahi kullanmaya cesaret edemeyen birinin uyduruk adından okuduk diye açıklamasına başlayan Necati Güneş, bizler yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur ittifakı çatısı altında Sayın belediye başkanımız Bekir Aydın ile birlikte bir yola çıktık ve Ülkücüler asla yola çıktıklarını yolda bulduklarına ile değiştirmezler. Cumhur İttifakı’nı ve Sayın belediye başkanına tamamen yıpratmaya yönelik olan bu iftira dolu köşe yazısını asla kabul etmediğini ve bu yazıya ve yer veren yeni Marmara gazetesi başta olmak üzere sahipleri Orhan Efe ve tüm sorumlularına da şiddetle kınadığımı özellikle belirtmek istiyorum dedi. Necati Güneş, Cumhur İttifakı’nın geçmiş dönem ilçe başkanı ve yeni dönem il yönetim kurulu üyesi olarak beraber çalışma imkanı bulduğum ve halen çalıştığımız Sayın belediye başkanımız Bekir Aydın’ın her daim yanındayız. Cumhur İttifakı’nın hiçbir ferdi hiçbir zaman bu türlü iftiralara ve algı operasyonlarına prim vermeyecektir.
“Yola İnanmışlarla Çıkılır,
İkna Edilmişlerle değil. ”Bizler MHP teşkilatı olarak inamişlarla yola çıktığımıza emin olduğumuz kesindir ve her daim Sayın belediye başkanımızın çalışmalarının sonuna kadar yanındayız diyen Güneş, açıklamasını şu şekilde sürdürdü; buradan yeni Marmara gazetesi ne ve sahibi Orhan Efe’ye sormak istiyorum sizler bu iftira dolu yazıya yer vererek. Kayseri ve Nevsehir’deki bir haberin başına sayın başkanın resmini koyarak kime ve kimlere algı yaratılıyor ne amaçları var kimin kalemşörlüğünü yapıyorsunuz çıkın açıklayın. Ya da atanızın koyduğu isimden utanarak iftiralarınızı cesaretiniz varsa gerçek kimliğinizle yazın. Orhangazi’nin seçilmiş belediye başkanına bu şekilde bir yazı yazmanız Ne sizin ne de bir başkasının haddi değildir. Eğer Yüreğiniz yetiyorsa ve İçinizde bir gram Erlik varsa çıkın açık açık bu benim deyin. Buradan tekrar bu yalan ve iftiralarla dolu yazıyı babasının koyduğu ismi dahil söylemekten utanan iftira acıyı yazıya yer veren yeni Marmara gazetesini ve una imkan tanıyan sahibi Orhan Efe’yi şiddetle kınadığını belirterek sonuna kadar Cumhur ittifakı olarak Sayın belediye başkanımız Bekir Aydın’ın yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Salih Gönül meclis üyeliğinden istifa etti

Orhangazi Belediyesi AK Parti Meclis üyesi  Salih Gönül şehir dışına taşınması sebebiyle görevinden istifa ettiğini açıkladı. Belediye Meclisine ulaşan dilekçe...

Kapat