...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1839 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Orhangazi MYO için temel atma 31 Mayısta

23 Mayıs 2014
Ana Sayfa » Güncel » Orhangazi MYO için temel atma 31 Mayısta
Orhangazi MYO için temel atma 31 Mayısta

Asil Çelik AŞ tarafından inşaatı sürdürülen Uludağ Üniversitesi Orhangazi MYO inşaatı için düzenlenecek olan özel program 31 mayıs tarihinde gerçekleştirilecek. Başbakan yardımcısı Bülent Arınç’ın da katılımı ile gerçekleştirilecek olan temel atma töreninde Vali, Uludağ Üniversitesi yönetimi, milletvekilleri ve ilçe protokolü yer alacak.

 Uludağ Üniversitesi, Orhangazi Meslek Yüksek Okulu binasının Yeniköy’de devam eden inşaatı için düzenlenecek olan özel törenin tarihi belli oldu. Geçtiğimiz hafta Asil Çelik AŞ genel müdürü ve ilçe protokolünün incelemelerde bulunduğu üniversite inşaatı için düzenlenmesine karar verilen tören 31 Mayıs Cumartesi günü saat 15:30’da gerçekleştirilecek.

Arınç katılacak

Uludağ Üniversitesi Orhangazi MYO inşaatı için düzenlenecek törene Başbakan yardımcısı Bülent Arınç’ın da katılacağı açıklandı. Orhangazi Kaymakamlığı, Belediye, Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası ve Asil Çelik AŞ’nin organizasyonu ile gerçekleştirilecek törene Arınç’ın yanı sıra UÜ yönetimi, milletvekilleri, Bursa valisi ve Orhangazi protokolü katılacak.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
ORHANGAZİ TSO’ da KOSGEB Girişimcilik Eğitimi tamamlandı

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası, Orhangazi ‘de kendi işini kurmak isteyen yeni girişimcilerin kuracakları işlerde başarılı ve istikrarlı olmalarını hedefleyen...

Kapat