Dolar : Alış : 8.2867 / Satış : 8.3016
Euro : Alış : 10.0727 / Satış : 10.0909
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa24°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1584 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odasında Burs Başvuruları Başladı

27 Ağustos 2020 - 52 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odasında Burs Başvuruları Başladı
Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odasında Burs Başvuruları Başladı

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası geri ödemesiz olarak Okullarında başarılı olan, desteğe ihtiyaç duyan ve Gerekli Burs başvuru koşullarını taşıyan 30 Öğrenciye burs verecek.

Uzun yıllardır birçok öğrencinin burs almasını sağlayarak, eğitimlerine katkıda bulunan Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası, bu yıl da burs vermeye devam ediyor.

BURS BAŞVURU KAYITLARI 27 AĞUSTOS 2020 TARİHİ İTİBARIYLA BAŞLADI

Konuyla ilgili açıklama yapan Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı “Uzun zamandır üyelerimizin ve meclisimizin destekleriyle vermiş olduğumuz burslarımıza bu yıl da devam ediyoruz. Bu yılki burs başvurularımız, 27 Ağustos 2020 Perşembe günü itibarıyla başladı. Üniversitelerin tüm Lisans bölüm öğrencilerin başvurabileceği burs ödemeleri Eylül Mayıs ayları arasında verilecek.

Öğrencilerimize faydalı olmasını temenni eder, hayırlı olmasını dilerim” dedi.  Orhangazi TSO burs komisyonunca, TOBB’ un genel teamülleri ve Orhangazi TSO’ nun iç yönetmelikleriyle oluşturulan Orhangazi TSO Burs puanlama sistemi ile yapılan değerlendirme sonucuna göre İhtiyaç sahibi ve derslerinde başarılı olan öğrencilere burs verilmektedir. Şartları taşımayan öğrencilerin burs başvuruları ise dikkate alınmamaktadır. www.orhangazitso.org.tr web adresinden ulaşılabilecek burs başvuru şartlarını inceleyen öğrencilerden genel şartları uyanlar, yine aynı sayfada verilen, eksiksiz doldurulmuş “burs başvuru formu” ve gerekli evraklarla birlikte 27 Ağustos 2020 -14 Eylül 2020 tarihleri arasında Orhangazi TSO’ ya başvurabilecekler.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
“Çilek Tadında Festival”e yoğun ilgi

Orhangazi Kaymakamlığı, Orhangazi Belediyesi, Orhangazi Ziraat Odası ve Mahmudiye Muhtarlığının katkıları ile düzenlenen 7. Mahmudiye Çilek Festivali yoğun bir katılımla...

Kapat