Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa16°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1476 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Orhangazi Ticaretinde Yeni Dönem!

27 Mart 2018 - 79 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi » Orhangazi Ticaretinde Yeni Dönem!
Orhangazi Ticaretinde Yeni Dönem!

Dünyada ve ülkemizde mobil uygulamalar ve e-ticaretin büyümesi ticarette yeni trendleri ortaya çıkarmaya başladı. Bunların en hızlısı da e-ticaret. İşte Bu noktada Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası, tüm üyelerinin birbirine teklif verip alabileceği “e-teklifim” mobil ve web uygulamasını devreye sokuyor.

İlçemizin Ortak “E-Ticaret” havuzu.

Kamuoyunun bildiği üzere Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası uzunca bir zamandır, İlçede yer alan Sanayicilerle tedarikçi olan üyelerinin ticaretlerini arttırmak üzere eğitim, seminer, web tabanlı “Ticaret Rehberi” , “Sanayicilerle satınalma toplantıları”  gibi çalışmalara imza atmıştı. Tüm bu çalışmaların sonrasında artık sanayicilerin, KOBİ’lerin ve küçük ölçekli Oda üyelerinin giriş yaparak, birbirlerinden teklif isteyebileceği, teklif verebileceği, elektronik ortamda ilçemizin ortak “e-ticaret” havuzu olacak “E-teklifim” mobil uygulaması devreye alınacak.

Orhangazi TSO yeni gelişmelere üyelerinin daha hızlı adaptasyon sağlaması ve etkili birer oyuncu olabilmeleri için çalışmalarını çağa ayak uydurarak tüm Türkiye’deki odaların yapmadığı bir ilki Orhangazi’den çıkacak bu önemli çalışmayı üyeleri için gerçekleştiriyor.

Program Tüm Üyelerimizin Kullanabileceği Pratiklikte Yapıldı.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Bilişim Komisyonu Üyesi Sibel Binici “ Üyelerimizin kendi aralarında alışverişlerini gerçekleştirmeleri, ekonomik olarak gelişmeleri Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizlerin öncelikli hedeflerinden biridir.

Bu nedenlerle üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda çalışmalar başlatmıştık. İlk aşamada tüm üyelerimizin kendilerini ve ürünlerini sergileyebilecekleri www.otsoticaret.net isimli ticaret portalını hayata geçirdik.

Ardından İlçemizde bulunan sanayi kuruluşlarının satın alma yöneticilerinin ve ilçede yer alan tedarikçi üyelerimizle bire bir görüşme imkânı sağlanan ikili görüşmeler gerçekleştirdik.

Değerli üyelerimiz ile beraber, güzel bir ticari sinerji yakalanmış olduk ve toplantılar sonrasında çok değerli geri bildirimler aldık ve bu bilgiler ışığında ortaya çok güzel bir uygulama çıkardık.

Gerek sanayicilerimizin, gerek tedarikçi üyelerimizin son derece kolaylıkla satış veya satınalma yapabileceği “Satın Alma Platformu” olan “ E-Teklifim” isimli web ve mobil uygulamalarının yazılımlarını yaptırdık ve İnşallah Önümüzdeki bugün sizlerin kullanımına sunacağız. İlçe ekonomimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” diyerek tüm üyeleri Odada gerçekleştirilecek tanıtım programına davet etti.

Yeni uygulamalar,  Google Play ve App Store Uygulamasını telefonlara indirerek ya da www.e-teklifim.net  adresinden giriş yaparak kullanılabilecek.

Tüm oda üyelerine açılacak olan kullanıcı isim ve şifreleri yakın zamanda üyelerle paylaşılacak.

Bugün saat 17:00’ de gerçekleştirecek tanıtım programına tüm oda üyeleri davet ediliyor.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
BAŞKAN AYDIN’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Berat kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Aydın mesajında, “ Ramazan ayının müjdecisi olan Berat...

Kapat