Dolar : Alış : 8.3082 / Satış : 8.3232
Euro : Alış : 9.6985 / Satış : 9.7160
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa15°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1173 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Orhangazi TSO Ekonomi Panelini Gerçekleştiriyor

12 Ocak 2019 - 252 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi » Orhangazi TSO Ekonomi Panelini Gerçekleştiriyor
Orhangazi TSO Ekonomi Panelini Gerçekleştiriyor

Orhangazi TSO’nun her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen ve üyelerince yakından takip edilen Ekonomi Paneli 17 Ocak Perşembe günü yapılıyor. “2018 Yılı Ekonomisinin Değerlendirilmesi ve 2019 Yılı Ekonomisinden Beklentiler” ismiyle düzenlenen panel 17 Ocak Perşembe günü saat 17.30 ‘da Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilecek.

Orhangazi TSO’ nun konuğu olarak bu yıl panele Bloomberg HT Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Ekonomist Cüneyt Başaran katılıyor ve moderatörlüğünü de Dünya Gazetesi Ekonomi yazarı Dr. Rüştü Bozkurt gerçekleştirecek.

Ekonomiye Dair Merak Edilen Her şey Paylaşılacak.

Bu yılda oldukça ilgi çekici konuların anlatılacağı panelde, 2018 yılında yaşanan ekonomik gelişmeler ve 2019 yılının ekonomik anlamda iş âlemine, yatırımcılara, Kobilere, tüketiciye yansımaları nasıl olur? Dolar, faiz hareketlerinin önümüzdeki dönemde ekonomiye etkileri, Avrupa, Çin, ABD, Ortadoğu ülkelerinde yaşananların ülke ekonomimize etkileri, gibi daha birçok başlık değerlendirilecek.

2019 Yılının Ekonomisinde Yaşanacak Gelişmeler Neler Olabilir?

Orhangazi Ticaret ve Sanayi, Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı, “Geleneksel hale getirdiğimiz ekonomi panelimizi bu yılda gerçekleştiriyoruz. Oda olarak bugüne kadar yaptığımız ekonomi panellerinde, yapılan değerlendirmeler her zaman bizlere ışık tuttu. Bu panelde de edindiğimiz bilgiler ticari faaliyetlerimizde aldığımız kararlara etki edecek. Türkiye ve Dünya ekonomisinde son zamanlarda gelişen olayları masaya yatıracağımız bu panele tüm üyelerimizi bekliyoruz ” dedi.

Cüneyt Başaran, Panelde ayrıca, döviz piyasası, ihracatithalatborsa, para, faiz üçgenindeki hareketlilik, bankacılık, enflasyon, yeni yatırımlar, açıklanan ekonomik paketler ve  atılan adımlarla ilgili gelecek tüm soruları yanıtlayacak.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odasının geleneksel hale getirdiği, “2018 Yılı Ekonomisinin Değerlendirilmesi ve 2019 Yılında Ekonomiden Beklentiler” konulu Panelin programı 17 Ocak Perşembe günü saat 17:30 ‘da başlayacak. Gerçekleştirilecek panele tüm üyeler ve ilgililer davet ediliyor.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
On bin aileye yardım eli

Korona virüsü tedbirleri kapsamında Orhangazi kaymakamlığı koordinasyonluğunda 24 Mart tarihinde kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu 10.000 aileye yardım ettiğini açıkladı....

Kapat