Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa17°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1476 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı Mazbatasını Aldı

18 Nisan 2018 - 102 kez okunmuş
Ana Sayfa » Ekonomi » Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı Mazbatasını Aldı
Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı Mazbatasını Aldı

İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakime Sn. Gamze Tümerdem Salman, Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı’ya mazbatasını takdim etti.

Mazbatasını aldıktan sonra, kısa açıklama yapan, Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı; “Oda çalışmalarımızda, en önemli ilkemiz, birlik, beraberlik ve dayanışıma içinde, bireyselliği öne çıkarmadan, ekip çalışmasına önem vererek, ortak aklın gücünü sonuna kadar kullanmak olacak.

Birlikte yola çıktığımız değerli meclis arkadaşlarıma ve bizlere teveccüh gösteren oda üyelerimize bir kez daha teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.” diyerek ilk protokol ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı, Meclis Başkanı Murat Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ilk ziyaretlerini Kaymakam Dr. Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Murat Salman, Garnizon Komutanı Furkan Karaca, Jandarma Komutanı Ali Kanber’e ve Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin’ e gerçekleştirdi.

Orhangazi TSO Yönetimi Görev Dağılımı Yaptı.

Orhangazi TSO seçimleri sonrasında, Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı Başkanlığında, yeni Yönetim Kurulu üyeleri İslam Kurtiş, Cem Kapitan, Hüseyin Sakallı, Burak Tokuç, Enes Gören, İslam Bektaş, Mete Yüksel Çoklar ve Salih Yerli ile gerçekleştirilen ilk toplantıda alınan kararlarla Başkan yardımcılıkları ve sayman üyeliği için görev dağılımları tamamlandı.

Yapılan seçimle, Yönetim Kurulu Başkan yardımcılıklarına İslam Kurtiş ve Cem Kapitan getirilirken, Yönetim Kurulu Sayman üyeliğine ise Hüseyin Sakallı seçildi.

Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor.

Seçimlerin ardından ziyaretleri kabul eden Orhangazi TSO Yönetim Kurulu ilk olarak,  ORZİM Yönetim Kurulunu ağırladı, devamında ise Orhangazi Ziraat Odası Yönetim Kurulu, Halk Bankası, Saadet Partisi ile birlikte ziyaretlerde bulunan birçok üyenin kabulleri gerçekleşti.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı, ziyaret ve tebriklerle ilgili,” Hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunanlara, arayıp tebrik edenlere, kutlama çiçeği gönderenlere, yine kutlama yazıları ile bir çok mesaj ve sosyal medya iletileri gönderenlere şahsım ve Yönetim Kurulum adına teşekkür ediyorum” diyerek, teşekkürlerini sundu.

Ziyaretlerin önümüzdeki günlerde de yoğun şekilde devam etmesi bekleniyor.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Çağlayan down sendromlu öğrencileri makamında ağırladı

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Farkındalık Günü nedeniyle Orhangazi Saadet Öcalgiray İş ve Mesleki Eğitim okulunda eğitim gören down sendromlu öğrencileri...

Kapat