...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1923 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Örnekköy ve Fatih Mahallesinde ilk doğalgaz yakıldı

19 Kasım 2018
Ana Sayfa » Genel » Örnekköy ve Fatih Mahallesinde ilk doğalgaz yakıldı
Örnekköy ve Fatih Mahallesinde ilk doğalgaz yakıldı

Doğalgaz Kazı işlemlerinin tamamlanmasının ardından Örnekköy ve Fatih Mahallelerinde doğalgaz kullanımı başladı. Geçtiğimiz hafta test çalışmalarının tamamlandığı ve bir cadde hariç tüm Örnekköy ve Fatih Mahalleleri’ne doğalgazın verilmesi ile birlikte 120’ye yakın konut abonelik başvurusunu yaparak doğalgaz kullanımına yavaş yavaş başladı.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti ilçe başkanı Fahrettin Uludağ, Örnekköy Mahallesi Muhtarı Esra Özcan ve Fatih Mahallesi muhtarı Halil Genç ile birlikte Örnekköy Mahallesi’nde yaşayan Mehmet ve Mehtap Korkmaz çiftinin evine misafir olarak ailenin doğalgaz abonelik belgesini teslim etti, ilk doğalgazı da yaktı. Ailenin ikram ettiği kahveyi içen Belediye başkanı Neşet Çağlayan, Örnekköy ve Fatih Mahallelerinde aboneliklerin başladığını ve artık doğalgaz kullanımının resmen başladığını ifade etti. Belediye başkanı Neşet Çağlayan, alt yapısında sorun yaşanan bir sokak hariç tüm Örnekköy ve Fatih Mahallesi’nin doğalgaz kullanımına başlayabileceğini belirterek, Örnekköy Mahallemizdeki bir sokaktaki sorun ise kısa sürede giderilip burada da doğalgaz kullanımına başlamış olacağız dedi. Örnekköy Mahalle Muhtarı Esra Özcan ve Fatih Mahallesi Muhtarı Halil Genç ise Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve Armagaz ekiplerine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Milletvekili Aday adayı Mustafa Kaya için parti lokalinde program düzenlendi

AK Parti İlçe başkanlığı görevinden ayrılarak 24 Haziranda yapılacak Genel seçimlerde Bursa 2.Bölgeden Milletvekili aday adayı olan Mustafa Kaya için...

Kapat