...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1678 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sempozyumda ikinci gün Büyükşehir Başkanları sunum yaptı

14 Nisan 2016
Ana Sayfa » Genel » Sempozyumda ikinci gün Büyükşehir Başkanları sunum yaptı
Sempozyumda ikinci gün Büyükşehir Başkanları sunum yaptı

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı Ak Parti 5.Yerel Yönetimler Sempozyumunun ikinci gün programında Büyükşehir Belediye Başkanları sunum yaptı. Programa, Bursa ilçelerinin belediye başkanları ile birlikte Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan da katıldı.

BÜYÜKŞEHİR BAŞKANLARI HİZMETLERİNİ ANLATTI

Sempozyumun ikinci gününde Bursa ve ilçelerinin Belediye Başkanları ile birlikte sempozyuma katılan Çağlayan, buradaki sunumlarda yer aldı. Sempozyumun ikinci gününde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’un sabah bölümünde belediye başkanları ile bir araya geldi. Sempozyumun son gününde öğlenden sonra programında ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in moderatörlüğünde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve İletişim uzmanı Ali Saydam sunum gerçekleştirdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Belediye borçlar için kredi kullanacak

Orhangazi Belediyesi, başta piyasaya ve esnafa ve çeşitli kurumlara olan yaklaşık 11 milyon TL borcu acil olarak kapatmak için yeni...

Kapat