...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1839 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Teşkilatlar Bursa’da bayramlaştı

29 Temmuz 2014
Ana Sayfa » Güncel » Teşkilatlar Bursa’da bayramlaştı
Teşkilatlar Bursa’da bayramlaştı

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Ak Parti Orhangazi İlçe başkanı Mustafa Kaya, Orhangazi teşkilat mensupları, Belediye Başkan yardımcıları, Gençlik kolları mensupları ve kadın kolları mensupları ile birlikte Bursa Merinos Parkında düzenlenen Ak Parti İl başkanlığı bayramlaşma programına katıldı.

Yoğun katılım

Başbakan yardımcısı Bülent Arınç’ın da katıldığı bayramlaşma programına Bursa Milletvekilleri, İl yönetimi, çok sayıda STK temsilcisi ile partililer katıldı. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan bayramlaşma programında tüm ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi.

Arınç’tan bomba açıklamalar

Ak Parti İl başkanı Cemalettin Torun, Bursa Büyükşehir Belediye başkanı Recep Altepe’nin yaptığı bayramlaşma konuşmalarının ardından son olarak mikrofona Başbakan yardımcısı Bülent Arınç geldi. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “Bu siyasi istikrarı bozmak, 30 Mart seçimlerinde Ak Parti‘yi tökezletmek, mümkün olursa diz çöktürmek, herhalde ondan sonra da Cumhurbaşkanlığı seçimini etkileyerek, orada daAk Parti‘nin adayını Cumhurbaşkanı seçtirmemek için tuzaklar kuruldu, olaylar yaşandı” dedi. Türkiye‘de, ramazan ayında huzurun, güvenliğin, asayişin, büyük ölçüde yaşandığı günlerin geçirildiğini belirten Arınç, şöyle konuştu.

2

“Ama yakın coğrafyamızdan en uzaklara kadar bombaların, silahların patladığı, ateşlendiği, küçücük çocuklardan, kadınların, erkeklerin hayatını kaybettiği, başlarına yakılan evlerden, sokakta sniperlerin vurduğu masum insanları kadar, inançları sebebiyle kendilerine zulmedilen Müslümanlar ve bütün dünyadaki terör karşısında hayatını kaybeden masum insanları da bu ramazan içerisinde müşahede ettik. Bizler yürekli insanlarız, birbirimizin acısını paylaşırız ve hele hele Müslümanlar bir vücudun azaları gibidir, ayağa diken batsa baş bunun acısını çeker. Doğudaki Müslüman’ın ayağına taş değse, batıdaki bundan ızdırap duyar. Biz hamiyetli insanlarız, birbirimizin derdiyle dertleniriz, sevincini paylaşırız.”

HSN_0926

Çağlayan Bursa’daki bayramlaşmanın ardından köy ziyaretleri gerçekleştirdi

Belediye başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ve partililer Bursa’daki bayramlaşma programının ardından Orhangazi’ye gelerek köy ziyaretleri gerçekleştirdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Sokak basketbolu heyecanı Bursa’ya taşınıyor

Sokak basketbolu heyecanını yaşatmak için düzenlenen Red Bull Reign TBF 3x3 Basketbol Turu heyecanı Bursa’da devam edecek. Türkiye Basketbol Federasyonu’nun...

Kapat