Dolar : Alış : 5.5274 / Satış : 5.5373
Euro : Alış : 6.2630 / Satış : 6.2743
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa10°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 574 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ticaret Finansmani ile Kobi’lere Hızlı Finansal Çözümler Paneli Bursa’da

02 Mayıs 2018 - 203 kez okunmuş
Ana Sayfa » Dünya » Ticaret Finansmani ile Kobi’lere Hızlı Finansal Çözümler Paneli Bursa’da
Ticaret Finansmani ile Kobi’lere Hızlı Finansal Çözümler Paneli Bursa’da

Finansal Kurumlar Birliği (FKB)  Ticaret Finansmani İle Kobi’lere Hizli Finansal Çözümler Paneli’ni ticaret ve sanayide lokomotif  olan Bursa’da gerçekleştiriyor. Panele Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Şeref Oğuz ve Döktaş Dökümcülük CFO’su Sibel Binici’nin yanı sıra FKB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Çağatay BAYDAR’da katılacak.

Finansal Kurumlar Birliği’nden yapılan açıklamada Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri’ni tek çatı altında temsil eden Finansal Kurumlar Birliği (FKB) olarak, KOBİ’lerin finansmana erişim ve yararlanabilecekleri kaynak alternatiflerini artırmakla birlikte ticaretin finansman çözümlerinden biri olan faktoring hizmetlerinin anlatılması adına “TİCARET FİNANSMANI İLE KOBİ’LERE HIZLI FİNANSAL ÇÖZÜMLER” projemizi ticaret ve sanayide lokomotif  olan Bursa’da gerçekleştiriyoruz” denildi.

Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Şeref Oğuz ve Döktaş Dökümcülük CFO’su Sibel Binici’nin yanı sıra FKB Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Çağatay BAYDAR’ın panelist olarak katılacağı ve Kobi’lerin finansmana erişimine ilişkin konuların ele alınacağı panel 8 mayıs Salı günü Bursa Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Marmarabirlik’ten gübre ve ilaç desteği

Marmarabirlik,üreticilerine  bu yıl  organik, organomineral, leonardit ve yavaş salınımlı akıllı gübreler ile zirai ilaç dağıtımı yapacak. Bu kapsamda Birlik ortaklarına ...

Kapat