...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1835 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Uludağ Üniversitesi Kadınlarda Hentbolda Zirvede

08 Mayıs 2018
Ana Sayfa » Genel » Uludağ Üniversitesi Kadınlarda Hentbolda Zirvede
Uludağ Üniversitesi Kadınlarda Hentbolda Zirvede

Türkiye’nin en geniş katılımlı spor organizasyonu Koç Spor Fest’te bahar etabının beşinci ayağı tamamlandı. Ordu Üniversitesi’nde düzenlenen Hentbol Süper Lig’e Yükselme Karşılaşmaları’nda kadınlarda Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesi; erkeklerde ise İstanbul Üniversitesi ve Siirt Üniversitesi Süper Lig’e yükseldi.

Koç Holding’in üniversiteli gençleri spor, müzik ve eğlence ile buluşturduğu, Türkiye’nin en geniş katılımlı spor organizasyonu Koç Spor Fest, bahar etabıyla üniversiteli sporcuların nefes kesen mücadelesine sahne olmayı sürdürüyor. Türkiye’nin dört bir yanından gelen 26 bin üniversiteli sporcunun yarıştığı Koç Spor Fest’in müzik ayağında bu yıl da Şebnem Ferah yer alıyor. Yeni albümü “Parmak İzi”ni ilk defa seslendiren Şebnem Ferah üniversitelilerle buluşmaya devam ediyor. Koç Spor Fest programına bu yıl eklenen seminerler dizisi “KSF Talks” kapsamında ise Ordu Üniversitesi’nde Milli Takım Eski Antrenörü Reşat Yazıcıoğulları, Türk voleybolunun efsane kaptanı Özlem Özçelik ve Koç Spor Fest Proje Direktörü Metin Görgün “Filenin Sultanları’nın Olimpiyatlara Uzanan Öyküsü”nü konuştu.

Koç Spor Fest kapsamında Ordu Üniversitesi’nde düzenlenen Hentbol Süper Lig’e Yükselme karşılaşmalarına kadınlarda 5  üniversite ve erkeklerde ise 8 üniversite katıldı. Gruplarında ilk ikiye kalan takımlar Süper Lig’e yükselmeye hak kazandı. Kadınlarda Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesi; erkeklerde ise İstanbul Üniversitesi ve Siirt Üniversitesi Süper Lig’e yükseldi. Kadınlarda üçüncülüğü  Ankara Üniversitesi elde ederken,  erkeklerde ise Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi üçüncü oldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Asa; “Teslim Edeceğiniz Ürünü Beyan Edin”

Marmarabirlik’e bağlı 8 kooperetifte geçtiğimiz hafta başlayan rekolte beyan döneminin 1 haftalık süresi tamamlanırken, bugüne kadar 10 bin ton beyan...

Kapat