...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1761 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vakko Esmod Moda Akademisi Bursa Tanıtım Günü Düzenleyecek!

08 Mayıs 2017
Ana Sayfa » Güncel » Vakko Esmod Moda Akademisi Bursa Tanıtım Günü Düzenleyecek!
Vakko Esmod Moda Akademisi Bursa Tanıtım Günü Düzenleyecek!

Dünyanın ilk ve en köklü moda okulu ESMOD işbirliğinde kurulan Vakko Esmod Moda Akademisi,12 Mayıs’ta ‘Moda Tasarımı ve Yaratımı’ diploma programını tanıtacak.

Geleceğin moda endüstrisini yaratacak profesyoneller yetiştirmek amacı ile teori ve pratiğe dayalı geniş kapsamlı bir moda eğitimi sunan Vakko Esmod Moda Akademisi, 12 Mayıs Cuma günü 11.00-13.00 saatleri arasında Bursa Üçge Mağazası Ekipmanları Konferans Salonunda Moda Tasarımı ve Yaratımı Diploma Programını tanıtacak. Vakko Esmod Moda Akademisi, tanıtım gününde modaya ilgi duyan ve moda alanında kariyer yapmayı hedefleyenleri ağırlayacak.

Modanın tüm alanlarını kapsayan uluslararası seviyedeki eğitim programlarını anlatılacağı tanıtım gününde, Vakko Esmod Moda Akademisi’nin eğitmenleri de hem ders içeriklerinden hem de uluslararası tecrübelerinden bahsedecek.

Vakko Esmod Moda Akademisi, teoriğe ve pratiğe dayalı uluslararası standartlarda eğitimiyle uluslararası geçerliliği olan ESMOD diploma fırsatı sunuyor. Köklü yapısıyla moda dünyasında fark yaratan ESMOD, Vakko işbirliği ile moda tasarımı eğitiminin yanı sıra styling, moda yönetimi, kişisel marka yaratma, satın alma, aksesuar tasarımı, stil danışmanlığı alanlarında da sertifika programları sunuyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Büyükşehir’den kırsala eğitim desteği

Bursa Büyükşehir Belediyesi, tarımsal verimliliğin artırılması ve kırsalda bilimsel altyapının güçlendirilmesi hedefiyle Büyükorhan, Harmancık, Karacabey, Keles, Mustafakemalpaşa, Orhaneli ve Yenişehir’de...

Kapat