Dolar : Alış : 8.4975 / Satış : 8.5128
Euro : Alış : 10.0862 / Satış : 10.1043
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa36°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1762 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Belediye personeline mesleki yeterlilik belgesi

15 Ocak 2021 - 5 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Belediye personeline mesleki yeterlilik belgesi
Belediye personeline mesleki yeterlilik belgesi

Orhangazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Birimi bünyesinde çalışan personele yönelik Mesleki Yeterlilik sınavı sonrası hak kazanan personele Belediye Başkanı Bekir Aydın ve Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Korkmaz tarafından Belgeleri verildi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Belediyemiz bünyesinde çalışan personellerimize yönelik yapılan Mesleki Yeterlilik sınavlarında başaralı olanlara belgelerini teslim ettik. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğümüz, Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ve Park ve Bahçeler Birimindeki çalışan personellerimize girdikleri sınav neticesinde Mesleki Yeterlilik Belgelerini teslim ettik. Mesleki Yeterlilik Belgesi sayesinde personelimiz, kendi iş alanlarında ve mesleklerinde yeterli bilgi ve beceriye sahip olduklarını belgeleme şansına sahip olacaktır.

146 Personele Mesleki Yeterlilik Belgesi verildi

Belediye Başkanı Aydın Mesleki Yeterlilik Belgesi ile birlikte personelimiz kendi iş alanlarında daha nitelikli bir hale gelmiştir. Kendi görev ve sorumlulukları konusunda bilgi ve becerilerine bir yenisini daha ekleyen personelimizi bu anlamda tebrik ediyorum. Toplamda 146 personelimiz hem kimlik hemde belge sahibi oldular. 11-7 Kasım tarihleri arasında mesleki yeterlilik belgesi sınavlarını başarı ile tamamlayarak hak kazanan personelimizi bir kez daha tebrik ediyor görevlerinde başarılar diliyorum “ dedi.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Orhangazi’de Turizm Atağı

Orhangazi Belediyesi, Orhangazi Kaymakamlığı, Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nın ortaklaşa düzenlediği toplantıda. Orhangazi’de turizm açısından yapılan çalışmalar ve gelinen nokta...

Kapat