Dolar : Alış : 8.1681 / Satış : 8.1828
Euro : Alış : 9.7149 / Satış : 9.7324
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa19°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1540 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eylül ayı meclis toplantısı ikinci birleşimi yapıldı

09 Eylül 2020 - 10 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Eylül ayı meclis toplantısı ikinci birleşimi yapıldı
Eylül ayı meclis toplantısı ikinci birleşimi yapıldı

Orhangazi Belediyesinin Eylül ayı belediye meclis toplantısı ikinci birleşimi Belediye Başkanı Bekir Aydın Başkanlığında yapıldı. Eylül ayı meclis toplantısı birinci birleşiminde komisyonlara havale edilen beş gündem maddesi onaylanarak meclisten geçti.

Eylül ayı meclis toplantısı birinci birleşiminde komisyonlara havale edilen beş gündem maddesinin görüşüldüğü meclis ikinci birleşimde, komisyondan gelen,   memur dolu kadro derece değişikliği,

Camikebir Mahallesin 280 ada, 11 parsel için hazırlanan trafo alanının düzenlemesine ve  Arapzade Mahallesin 621 ada, 1,2 parsel sayılı taşınmazlar üzerinde cami alanı düzenlemesine yönelik   1/1000 ölçekli uygumalar imar planı değişikliği oy birliği ile onaylanırken Arapzade mahallesi 368 ada 9 parsel için hazırlanan ifraz hattının düzenlenmesine  yönelik 1/1000 ölçekli uygulama palı değişikliği oy çokluğu ile onaylanarak mecliste karara bağlandı.

Gündem maddelerinden Belediye yatırım ve finansmanı ve cari borçların ödenmesi amacıyla Eylül ayı birinci birleşiminde Plan Bütçe komisyonuna havale edilen kredi finansman talebi de oy çokluğu ile kabul edilerek onaylandı.

Eylül ayı Meclis toplantısı birinci birleşiminde Demokrat Parti Meclis Üyesi Hasan Dursun tarafından Meclis Başkanlık Divanına ulaştırılan önergelerden, İmar ve Hukuk Komisyonlarına havale edilen  İznik gölü su seviyelerinin azalmasına neden olan sebepleri araştırılması maddesi  CHP Meclis Üyesi  Hüdayi Demir’in teklifi üzerine İmar, Hukuk ve Çevre Sağlık Komisyonunda görüşülmesine oy birliği ile karar verildi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Bursa’ya 20 bin kitaplık Millet Kütüphanesi

Büyükşehir Belediyesi tarafından Altıparmak’taki Millet Bahçesi içerisinde 1700 metrekare alan üzerine kurulan Millet Kütüphanesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş tarafından...

Kapat