...
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa24°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1584 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İstinat duvarı yenileme çalışması başladı

10 Ağustos 2020 - 7 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » İstinat duvarı yenileme çalışması başladı
İstinat duvarı yenileme çalışması başladı

Orhangazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Arapzade Mahallesi 6 nolu sokakta ömrünü yitirmiş hale gelen istinat duvarında yenileme çalışmaları başlatıldı.

Arapzade mahallesi 6 nolu sokakta bulunan duvarın yenilenmesi çalışması Orhangazi Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından yerince inceleyerek başlatıldı. Fen işleri ekipleri önce zemin çalışması yaparak istinat duvarını öreceklerini ifade etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “Yıllar önce o günün şartları ile ince bir şekilde yapılan Arapzade mahallesi 6 nolu sokakta bulunan istinat duvarı artık ömrünü tamamlama noktasına gelmiştir. Her yağmur sonrası istinat duvarı zayıflık göstererek oradaki toprak kayma riskini artmıştır. Fen İşleri Müdürlüğümüz bölgede geniş çaplı bir çalışma yaparak duvarı yıkarak önce zemin çalışması ve ardından daha kalın bir duvar örmesine karar vererek işe koyulduk. İstinat duvar çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam ederken önümüzdeki günlerde tamamlanacaktır” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Büyüme rakamları açıklandı Türkiye ilk çeyrekte 7,4 büyüdü

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2018 yılı ilk çeyreğine ilişkin dönemsel gayrisafi yurtiçi hâsıla verisini açıkladı. Buna göre Türkiye ekonomisi ilk...

Kapat