Dolar : Alış : 7.8761 / Satış : 7.8903
Euro : Alış : 9.2874 / Satış : 9.3041
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa23°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1169 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İZNİK BELEDİYESİ EMITT 2020’YE ÇIKARMA YAPTI

30 Ocak 2020 - 19 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » İZNİK BELEDİYESİ EMITT 2020’YE ÇIKARMA YAPTI
İZNİK BELEDİYESİ EMITT 2020’YE ÇIKARMA YAPTI

İznik Belediyesi bu yıl 24’üncüsü gerçekleştirilecek Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’e çıkarma yaptı. 2020 Yılını “Tanıtım Yılı” İlan eden İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Emitt 2020 Fuarında İznik’e özel alanda İznik Belediyesi Tanıtım standı kurdurdu.

Medeniyetler Başkenti İznik’in Tarihi, Kültürel, Doğal Güzelliklerin Yanı sıra İznik Çini’sinin de tanıtıldığı stantta Başkan Usta, stanttı gezen ziyaretçilerle tek tek ilgilenerek İznik’in Tarihi hakkında bilgiler veriyor. 30 Ocak – 2 Şubat tarihlerinde TÜYAP’ta düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’de , 94 ülke ve 1201’e yakın kurum ve kuruluş yer aldı.

Tarihi ve Kültürel Değerleri, İznik Gölü, Doğal Güzellikleri ve İznik Çini görsellerin yer aldığı stantta, ayrıca LED ekranlarda İznik Tanıtım Video ve görselleri yer alıyor. İznik standını gezenler İznik Çinisine bir fırça atarak imzasını bırakmış oluyor.

23 yıl içinde Avrupa’nın en büyük turizm fuarı olmayı başarmış EMITT Fuarı, ilk iki yıl iç turizm ağırlıklı olarak gerçekleşmişti.Daha sonra uluslararası turizm camiasından katılımcıları da ağırlamaya başlayarak Türkiye’nin turizmdeki gelişimine katkı sağlayan fuar, bölgemizde turizmin canlanmasına yönelik önemli katkılar sunmaktadır. İznik’in Ulusal ve Uluslararası düzeyde tanıtıldığı fuarda İznik Belediyesi, Büyükçekmece TÜYAP 2. Salon A-476  nolu stantta yerini aldı.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
KOBİ’ler İçin Rekabetin Yolu Dijital Dönüşümden Geçiyor

Sanayi 4.0 sürecinde KOBİ’lerin dijital dönüşüme uyum sağlayabilmeleri için yol gösterici olmak amacıyla düzenlenen 1. İstanbul KOBİ’ler ve Bilişim Kongresi’nin...

Kapat