Dolar : Alış : 8.5730 / Satış : 8.5885
Euro : Alış : 10.1050 / Satış : 10.1232
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa34°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1744 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Limak Uludağ Elektrik’ten bir ilk daha

25 Ekim 2017 - 119 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Limak Uludağ Elektrik’ten bir ilk daha
Limak Uludağ Elektrik’ten  bir ilk daha

Kalite, son yüzyılda gündemimize giren ve yaygınlaşan bir kavram. Ancak 1502 yılında yürürlükte olan Bursa Belediye Kanunu (Kanunname-i İhtisab-ı Bursa), Türkiye’nin bugünkü manada ilk standardı olarak kabul edilmektedir. Kalite konusunda da öncü olan şehrin güçlü markalarından, Bursa merkezli ve bununla beraber Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’nın yanı sıra serbest tüketici profili için tüm Türkiye’de hizmet veren Limak Uludağ Elektrik, sektöründe bir ilke daha imza attı ve yeni nesil ISO 9001:2015’i alan ilk şirket oldu.

 

 

Limak Uludağ Elektrik, sunduğu hizmetlerde yenilikçi ve öncü olmanın yanı sıra sağladığı standartlarla da kaliteli ve sürdürülebilir olmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şirket,  Türkiye’de Yeni Nesil ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı belgesini alan ilk elektrik şirketi olarak bu konudaki kararlılığını ispatladı.

Türkiye’de ilk kez Bursa’da bu belgeyi alan elektrik şirketi olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytaç, “Kalite anlayışının sadece belirli birimlerde kalmaması ve her birimde özümsenmesinin kendileri için önemli olduğunu dile getirdi. Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Yalova’da 10 bölge yönetmenliğindeki çalışanlarının, kalite yönetim sistemleri eğitimlerini aldığını kaydeden Aytaç, “Özverili çalışmanın ardından 4 ilde bulunan 10 bölge yönetmenliğimizde ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi kalite belgelerini aldık” diye konuştu.  Müşteri odaklı yaklaşımlarıyla 2017’yi “Müşteri Memnuniyeti Yılı” ilan ettiklerini belirten Aytaç, “Müşterilerimizden gelen şikayet ve talepleri değerlendirerek, müşteri memnuniyetine yönelik Esnek Fatura uygulamasını başlattık. Bu uygulamanın meyvelerini ve olumlu geri bildirimlerini müşterilerimizden alıyoruz” açıklamasında bulundu. Türkiye’deki 3 milyon müşterinin online işlemler, çağrı merkezi üzerinden ve işlem merkezlerinden gerçekleştirdikleri işlemler ile ilgili bilgilerinin korunması gerekliliğinin kendileri için önemli olduğundan söz eden Aytaç, “Ayrıca, şirketlerin müşteri beklentilerinin anlaşılmasını hedefleyen, ekip çalışmasını destekleyen, tüm birimlerin ve faaliyetlerin gözden geçirilmesi ve iyileştirilmesini sağlayan kalite süreçlerinde sürekliliğin sağlanmasının öneminin de bilincindeyiz” ifadelerini kullandı. Aytaç, sözlerini şu şekilde noktaladı: “Amacımız bundan sonraki tüm süreçlerde teknolojik alt yapı, yönetim üst yapısı ve hizmet anlayışıyla her alandaki çalışmaları katılımcı bir yönetim anlayışıyla hizmet kalitesinin üst düzeyde sürdürülebildiğinin sağlanmasıdır”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Aksaray Üniversitesi Rektörü Şahin’den öğrenci vurgusu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, öğrencilerin akademik eğitimlere ek olarak, kültür, sanat ve sporla ilgilenen bireyler olmalarını...

Kapat