Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa9°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1476 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şubat ayı meclis toplantısı gerçekleşti

05 Şubat 2021 - 3 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Şubat ayı meclis toplantısı gerçekleşti
Şubat ayı meclis toplantısı gerçekleşti

Orhangazi Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısını Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın Başkanlığında Meclis Salonunda gerçekleştirdi. Orhangazi Belediyesi Şubat Ayı meclis toplantısında 8 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Orhangazi Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetim Genel Müdürlüğü tarafından Belediyemize hibe edilen 3 adet çöp kamyonlarının Orhangazi Belediyesi adına kaydının yapılması, kamu hizmetine tahsis edilmesi ve haczedilemez hususlarının karara bağlanması oy birliği ile kabul edilirken, 2021 yılında zabıta personeline verilecek fazla mesai ücretlerinin belirlenmesi Plan ve Bütçe komisyonuna havale edildi.

Şubat ayı meclis toplantısında, Arapzade mahallesinde bulunan Plan değişikliği ile Toki 4. Etap Trafo alanı düzenlenmesine yönelik İmar Plan Değişikliği İmar Komisyonuna havale edildi. Memur Dolu Kadro Derece Değişikliği ve Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası İle Ortak Hizmet Projesi yapılması ve Belediye Başkanına protokol imzalama yetkisi verilmesi Hukuk Komisyonuna havale edildi. Bursa Valiliği Enerji Yönetim Birimi Yönergesinin 12.maddesi gereği Belediye Başkanlığımız bünyesinde Enerji Yönetim Birimi kurulması ve 2020 yılında 46.nolu Meclis kararı ile alınan kredi çekimi hususunda, 2021 yılı içerisinde ihtiyaç duyulduğunda kullanmak üzere revize edilmesi maddeleri oylandı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
7. Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde Girişimcilik Rüzgarı Esecek

Türkiye’nin en önemli iş ve ekonomi dünyası buluşmalarından biri olan Uludağ Ekonomi Zirvesi, 23-24 Mart tarihlerinde gerçekleşecek. İki gün boyunca Türkiye’den ve dünyadan...

Kapat