Dolar : Alış : 8.4975 / Satış : 8.5128
Euro : Alış : 10.0862 / Satış : 10.1043
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa36°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1762 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ulusu “Sizin Hayalleriniz Bizim Gerçeklerimize Ulaşamaz”

15 Haziran 2021 - 1 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Ulusu “Sizin Hayalleriniz Bizim Gerçeklerimize Ulaşamaz”
Ulusu “Sizin Hayalleriniz Bizim Gerçeklerimize Ulaşamaz”

AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, CHP İlçe Başkanı Ender Teke’nin doğalgaz dağıtımı ve planlamaları ile ilgili yaptığı açıklamaya yanıt verdi.

AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, Orhangazi’nin şehir merkezi ile birlikte bir çok dış mahallesinde de doğalgaz planlamalarının sürdüğünü belirterek, havası en kirli ilçelerden birisi olan Orhangazi’nin AK Parti iktidarının henüz 4.yılında doğalgaza kavuşturulduğunu ifade etti.
Gökhan Ulusu, CHP İlçe Başkanının iddialarında yer alan Yeniköy ve Çakırlı’da doğalgaz kazı çalışmalarının tamamlandığını, ev bağlantılarının sürdüğünü belirterek; ülkeye bugüne kadar tek çivi dahi çakmamış olanlar AK Parti vizyonunu hayal dahi edemezler dedi.
CHP İlçe Başkanı Ender Teke’nin Orhangazi’ye bağlı Yeniköy ve Çakırlı mahalleleri için doğalgaz kullanımına geçilmemesi ile ilgili eleştirisine AK Parti ilçe Başkanı Gökhan Ulusu’dan yanıt geldi.
CHP’nin hayalleri, AK Parti’nin gerçeklerine dahi ulaşamaz.

AK Parti Orhangazi İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, CHP İlçe Başkanı Ender Teke’nin doğalgaz dağıtımı ile ilgili yaptığı açıklamaya yanıt verirken, AK Parti’nin gerçekleri, icraatları ve vizyonu, CHP’nin hayal dahi edemeyeceği seviyelerde olduğunu belirterek, Orhangazi 2006 yılına kadar Türkiye’nin hava kalitesi en düşük kentleri arasında sürekli üst sıralarda yer aldığını belirterek, AK Parti iktidara geldikten sadece 4 yıl sonra Orhangazi’nin tamamında doğalgaz kullanımına başlandı dedi.

40 İl’den 81 İl’e

AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, Ak Parti’nin 3 Kasım 2002’de yapılan seçimler ile göreve gelmesinden sonra Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya bir hedef koyduğunu hatırlatarak, Cumhurbaşkanımız göreve gelir gelmez Türkiye’de tüm illerin doğalgaza kavuşması için planlama yaptığını belirterek, 2002’de Türkiye’de doğalgaz kullanan il sayısı 41 iken, bugün 81 ilimizde doğalgaz kullanımına kavuşmuş durumda dedi. Bunun bir vizyon olduğunu ifade eden Gökhan Ulusu, ne yazık ki bu ülkeye heykel dışında hiçbir çivi dahi çakmamış olan CHP zihniyetinin bu vizyonu anlamasını da bekleyemeyiz. CHP’nin hayalleri bile AK Parti’nin gerçeklerine ulaşamaz diye konuştu.

Yüklenici firma ile planlamalar sürüyor
AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, Orhangazi’de önceki dönem belediye yönetimi tarafından ilçedeki doğalgaz kazı ve dağıtım lisansını elinde bulunduran firma ile yapılan planlama ile Örnekköy, Fatih Mahallesi, Gedelek, Yeniköy ve Çakırlı mahalleleri için doğalgaz kullanımına geçilmesi için çalışma başlatıldı. Aynı dönemde Örnekköy, Fatih ve Gedelek Mahallelerimizin doğalgaz kazı ve montaj çalışmaları tamamlandı, bu mahallelerimiz doğalgaz kullanımına başladı dedi.
Yeniköy ve Çakırlı’da kazılar tamamlandı
AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu; Yeniköy ve Çakırlı’da doğalgaz kazı ve boru hattı döşeme çalışmalarının tamamlandığını da belirterek, pandemi nedeniyle çelik boru ithalatında yaşanan genel sorundan dolayı ev bağlantıları ile ilgili bir aksaklık yaşandı. Bu sorun çözüm noktasına geldi. Önümüzdeki süreçte ev bağlantılarının da tamamlanması ile bu iki mahallemizin de doğalgaz kullanımına başlamasını planlıyoruz dedi. AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu ilave olarak Çeltikçi mahallesinde de doğalgaz kazı ve boru montaj çalışmalarının tamamlandığını ifade ederek, Çeltikçi mahallemizde de süreç devam ediyor dedi.

BOTAŞ boru hattı Orhangazi’nin göbeğinden geçerken geçmiş yönetimler ve iktidarlar neden doğalgaz almadı?
AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu Doğalgaz kullanımı ile ilgili süreci hızlandıranın yine AK Parti iktidarı olduğunu da belirterek, 1990’lı yılların başından itibaren Botaş doğalgaz boru hatları Orhangazi’nin tam ortasından geçmesine rağmen geçmiş iktidarlar Orhangazi’ye doğalgaz kazandırmayı dahi düşünmediler. Orhangazi’ye tüm hizmetler olduğu gibi doğalgaz kullanımını da getiren yine AK Parti oldu diye konuştu.

CHP iktidar hayali kurmaya devam etsin
AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, CHP İlçe Başkanı Ender Teke’nin Yeniköy ve Çakırlı’nın doğalgaza kavuşması yine CHP iktidarına nasip olacak şeklindeki söylemine ise CHP her zamanki gibi iktidar hayali kurmaya devam etsin. Milletimiz kimin hizmet, kimin yıkım ekibi olduğunu gayet iyi biliyor. AK Parti imar edip projeler hayata geçirdikçe CHP’li belediyelerin projeleri durdurduğunu, projeleri iptal ettiğini tüm milletimiz görüyor buna göre de kararını verecektir dedi. CHP’nin daha bugünden göreve gelmeleri halinde projeleri tek tek durduracağını kendi ağızları ile söylediğini hatırlatan Ulusu, CHP mantığı hizmet üretmek değil, yapılan hizmetleri yıkmak ve iptal etmek üzerine kurulmuştur. AK Parti iktidarı olarak; şehir merkezi ve bazı dış mahallelerde olduğu gibi ilçenin tüm yaşam alanlarını da doğalgaza kavuşturmak için çalışıyoruz. Sizler gölge etmeyin yeter dedi.

AK Parti’nin Orhangazi’de
15.100 üyesi ile büyük bir aile olduğunun altını çizen Ulusu, Belediye Başkanımız, Önceki Dönem Başkanlarımız ve tüm kademelerimiz ile güzel şehrimiz Orhangazi’mize hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz dedi.
Uzun yıllarda bu hizmet kervanının aralıksız devam edeceğine vurgu yaptı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Güvenli turizme uluslararası tanıtım

Bursa Büyükşehir Belediyesi pandemi sonrasında normalleşme döneminde Bursa’nın turizmde güvenli kent olduğu imajının tanınırlığını arttırmak amacıyla, üyesi olduğu uluslararası ağlarda...

Kapat