Dolar : Alış : 8.3374 / Satış : 8.3524
Euro : Alış : 10.0998 / Satış : 10.1180
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa22°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1645 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Belediye Meclisinden İsrail’e kınama

18 Mayıs 2021 - 0 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Belediye Meclisinden İsrail’e kınama
Belediye Meclisinden İsrail’e kınama

Korona virüs salgını ve tam kapanma tedbirleri nedeniyle ertelenen Orhangazi Belediyesi’nin Mayıs Ayı Meclis toplantısı Belediye başkanı Bekir Aydın başkanlığında yapıldı. Mecliste 4 madde görüşülerek karara bağlanırken, Mecliste grubu bulunan partilerin ortak bildirisi ile İsrail’in Filistin’e yönelik katliamları da kınandı.

Orhangazi Belediyesi’nin Mayıs Ayı Belediye Meclis toplantısı yapıldı. Mecliste 2020 yılı Bütçe Kesin Hesabı görüşülüp karara bağlanmak üzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilirken, Belediye Taşınmaz Malları ve Taşınır Malzemelerinin Kamu Hizmetlerinde Kullanılanların Tespiti ile ilgili madde de Hukuk Komisyonuna gönderildi. Belediyeye ait Çakırlı ve Sölöz Mahallelerinde kirada bulunan taşınmazların yeni kiralama işlemleri ve kiraya verilmesi ile ilgili konu ise Plan ve Bütçe Komisyonu ile Hukuk Komisyonuna havale edildi.

MECLİSTEN İSRAİL’E KINAMA
Orhangazi Belediyesi’nin Mayıs Ayı Meclis toplantısında İsrail’in Ramazan ayında Filistin’e yönelik başlattığı saldırılar kınandı. Mecliste Ak Parti adına meclis üyesi İlhan Kılıç, CHP adına Meclis üyesi Özen Aydın ve İyi Parti adına meclis üyesi Muzaffer Karaca, İsrail’in Filistin’e karşı insanlık ve savaş suçu işlemeye devam ettiğini ve bu saldırılara artık net tepkilerin gösterilmesi gerektiği ile ilgili birer bildiriyi mecliste okudular.

*

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
ÜYELERİN TALEPLERİ KARŞILIK BULDU !

Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Hatırlı Korona Virüs Salgınının Ekonomiye Olumsuz Etkilerinin azaltılmasına yönelik alınan tedbirler hakkında açıklamalarda bulundu....

Kapat