Dolar : Alış : 8.3374 / Satış : 8.3524
Euro : Alış : 10.0998 / Satış : 10.1180
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa22°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1645 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Filistin’e destek, İsrail’e lanet mitingi

12 Mayıs 2021 - 1 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Filistin’e destek, İsrail’e lanet mitingi
Filistin’e destek, İsrail’e lanet mitingi

Terör devleti İsrail’in Kudüs’e ve Mescid-i Aksa’ya yönelik saldırıları Orhangazi’de protesto edildi. Saadet Partisi ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen ve tüm siyasi partiler ile STK’ların da destek verdiği Cumhuriyet Alanındaki protesto etkinliğinde tüm konuşmacılar Ramazan Ayında Filistinliler’e haince saldıran İsrail’in bir terör devleti olduğu fikrinde birleşti.

Saadet Partisi tarafından organize edilen Cumhuriyet Alanındaki programa Belediye Başkanı Bekir Aydın, Ak Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu, CHP ilçe başkanı Ender Teke, İyi Parti ilçe başkanı İsmail Kaya, Yeniden Refah Partisi ilçe başkanı Ahmet Yavuz, DP İlçe başkanı Baki Bekar, organizasyona ev sahipliği yapan Saadet Partisi ilçe başkanı Yakup Yıldırım, önceki dönem Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, bazı STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş ellerinde Filistin, Doğu Türkistan ve Türk bayrakları ile İsrail’i kınama etkinliğine katıldı. Tüm siyasi parti ilçe başkanları ile STK temsilcilerinin birer konuşma yaptığı programda İsrail’in özellikle her yıl Ramazan aylarında Filistin’e yönelik acımasız saldırılar düzenlediğine vurgu yapılarak, artık Türkiye’nin sorumluluk alması, kınamanın ötesinde daha ciddi önlemler alması gerektiği vurgulandı.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
İyi hissettiren sağlıklı gıdalar ile bağışıklığınızı güçlendirin

Koronavirüs sürecinde hastalığa yakalanmamak ya da hafif atlatmak için beslenme düzeninin nasıl olması gerektiği, son dönemlerde üzerinde sıklıkla durulan konular...

Kapat