Dolar : Alış : 7.8025 / Satış : 7.8166
Euro : Alış : 9.2387 / Satış : 9.2554
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa24°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1169 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İznik Gölünü Koruma Birliği meclisi toplandı

28 Temmuz 2020 - 7 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » İznik Gölünü Koruma Birliği meclisi toplandı
İznik Gölünü Koruma Birliği meclisi toplandı

Orhangazi ve İznik Belediyelerinin üyesi olduğu İznik Gölünü Koruma Birliği Temmuz Ayı Meclis Toplantısı, Orhangazi Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleşti. İznik Gölünü koruma Birliği başkanı Bekir Aydın Başkanlığında gerçekleşen Temmuz ayı toplantısı 5 gündem maddesi görüşülerek meclis üyelerinin onayına sunuldu.

Saygı duruşu ile başlayan meclis toplantısında Orhangazi Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından İznik gölünü korumak ve temiz kalması için neler yapılabilir konulu bir sunum gerçekleştirdi.

İznik Gölü Koruma Birliği Temmuz Ayı Meclis toplantısında birliğin Encümen Üyeleri ve Plan ve Bütçe Komisyon Üyeleri seçildi. Birlik Encümen üyeliğine Orhangazi Belediye Meclis üyesi Taner Demir ve İznik Belediye Meclis üyesi Ramazan Sert oy birliği ile seçilirken Plan ve Bütçe Komisyon Üyeliğine Ergül Aydın, Selami Ekeman, Kani Mestanlar, Oğuz Çetin ve İsmail Topuz oy birliği ile seçildi.

2019 Yılı Mali Kesin hesap ve Mülkiyeti İznik Gölünü Koruma Birliğine ait olan Kapalı pazaryerinde yer alan 27-28-29 numaralı Büroların yeniden Orhangazi Belediyesi’ne tahsisi ile ilgili madde ise Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Meclis toplantısına verilen 10 dakikalık aranın ardından ise Temmuz Ayı Meclisinin ikinci oturumu yapıldı. İlk oturumda Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen 2 madde, ikinci oturumda görüşülerek oy birliği ile kabul edilirken, yine birliğin 2019 yılı Faaliyet Raporu da görüşülerek meclisin oy birliği ile kabul edildi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Ulu Cami göründü, sıra hanlarda

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, kentin geleceğine damga vuracak Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi Çarşıbaşı Kentsel Tasarım projesinde Kızılay, Merkez Bankası ve...

Kapat