Dolar : Alış : 8.2867 / Satış : 8.3016
Euro : Alış : 10.0727 / Satış : 10.0909
HAVA DURUMU
hava durumu

Bursa24°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 23 Kategoride 1584 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yeni Adliye binasında çalışmalar tamamlanıyor

05 Nisan 2021 - 2 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Yeni Adliye binasında çalışmalar tamamlanıyor
Yeni Adliye binasında çalışmalar tamamlanıyor

Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu Yeni Adliye Binasını gezdi;

2018 yılında yapımına başlanan yeni Adliye Binası inşaatı tamamlandı. Çevre düzenlemesinde de sona gelinen yeni Adliye binasını gezen AK Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu, Orhangazi’nin gelecekte belki de 50 yılına hizmet verecek modern bir Adliye binasını ilçeye kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.

AK Parti Orhangazi ilçe başkanı Gökhan Ulusu Belediye Başkanı Bekir Aydın ile birlikte tamamlanan Adliye Binası’nda incelemelerde bulundu.
İKTİDARIMIZIN YATIRIMLARI SÜRÜYOR
AK Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu, Ak Parti hükümetinin eğitimden sağlığa, sosyal projelerden spor yatırımlarına kadar bir çok alanda hizmetlerinin devam ettiğine vurgu yaparak, İlçemizde eski Kaymakamlık binamız ömrünü tamamlamış, 1999 depreminde de ağır hasarlı çıkmıştı. Bu binanın yıkımı ve ilçeye yeni Hükümet Konağı binası kazandırılması da bizim iktidarımıza nasip oldu dedi. Gökhan Ulusu yeni Hükümet Konağı binası yapılırken, aynı binada Adliye Binası da planlanmıştı. O günün şartlarına göre yapılan bu binada Adliye Binamız 15 yıldır hizmet veriyordu. Büyüyen ve gelişen ilçemize artık bu kapasitedeki bir bina yetersiz kalınca Adalet Bakanlığımız ilçemize yeni bir Adliye Binası kazandırmak için kolları sıvamış ve çalışmalara başlamıştı dedi. Yeni Adliye binasının günümüz koşullarına göre modern ve ihtiyaçlara yanıt verecek sevide yapıldı diye devam eden Gökhan Uluslu, Adliye binasının fiziki şartlarının iyi olması hem personel anlamında hem de vatandaşa hizmet noktasında daha iyi hizmet verecek bir bina dedi.

20 MİLYON TL’LİK YATIRIM
Gökhan Ulusu Hürriyet Mahallesi Taşkıranlar Mevkiindeki atıl durumdaki alanda inşa edilen yeni Adliye Binasının 20 milyon TL’lik bir yatırım olduğuna da dikkat çekerek, yeni Adliye Binasının Hürriyet Mahallesi’nde inşa edilmesinin mahalleye de bir katma değer katacağını vurgulayarak, Belediyemiz yeni binanın çevre düzenlemesi ve otopark çalışmasını da tamamlama aşamasına geldi. Ayrıca çevrede yapılacak iyileştirme çalışmaları ile daha önce burada olan olumsuz görüntü de ortadan kaybolmuş oldu dedi.

YAKIN ZAMANDA TAŞINMA İŞLEMİ TAMAMLANACAK
Ak Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu Adliye binasının Nisan ayı içinde yeni yerinde hizmet vermeye başlayacağını da belirterek, önümüzdeki günlerde yeni binaya taşınma işlemi gerçekleşecek. Kısa bir süre içinde de artık Orhangazi’de Adliye hizmetleri modern binasında gerçekleşecek dedi.
AKILLI BİNA
Gökhan Ulusu yeni Adliye Binası’nın Akıllı Bina özelliği taşıdığına da dikkat çekerek, bina ısınma, aydınlatma ve güvenlik sistemlerinin tamamen akıllı sistemle donatıldığını da sözlerine ekledi.
ULUSU; EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM
AK Parti ilçe başkanı Gökhan Ulusu, Adliye binasının ilçemize kazandırılmasında başta Adalet Bakanlığı olmak üzere, önceki dönem Bursa Milletvekilimiz İsmail Aydın, önceki dönem belediye başkanımız Neşet Çağlayan, önceki ilçe başkanlarımız Mustafa Kaya ve Fahrettin Uludağ’a ve Belediye Başkanımız Bekir Aydın’a teşekkür ediyorum dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar

TEKNODIUM
Devamını oku:
Marmarabirlik’ten 48 milyon TL ödeme

2019/2020 Ürün alım kampanyası sona eren Marmarabirlik’te 31 Ocak tarihinde (yarın)  ortaklara 48 milyon TL ödeme yapılacak. 21 Ekim 2019...

Kapat